999 rezultate për

trendi

Trendi që ka pushtuar botën, shumë i rrezikshëm për lëkurën Të gjithë e keni vënë re seka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ves
Lori Hoxha sapo solli trendin e ri të kësaj vere (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Ajo duket se po sjell trendin e ri kët
Meshkuj kujdes! Trendi i mbajtjes së mjekrës do të “vdesë” këtë vit Nëse jeni ndër ata që mendoni se mjekra duket bukur, atëherë sipas medias së njohur amerikane “Wall Street Journal”, nuk
Trendi i ri, flokë të drejtë dhe me vijë në mes Është rikthyer trendi i flokëve të drejta dhe të ndarë me një vijë në mes. Kjo është prerja e re e flokëve që po praktik
Ondet e sheshta, trendi i verës Mënyra më e mirë për flokë të çrregullt? Quhen Flat Waves, pra flokë me onde të sheshta, që mesa duket qenka dhe modeli
Trendi i momentit, por ky detaj i make upit është i rrezikshëm Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë! (FOTO LAJM) Ka patur një sërë tendencash të vetullave që shfaqen në mediat sociale kohët e fundit duke nxitur një sërë komentesh nga
Trendi më i ri për sytë Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Hadid janë duke ecur në të njëjtat show atëherë kjo është diçka e mirë. N
Trendi më i frikshëm, make up me insekte të ngordhura (FOTO LAJM) Një artiste nga Kalifornia ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për tu grimuar duke përdorur insekte të vdekura. Jasmine
Trendi i fundit, gratë pëlqejnë idenë e të pasurit mjekër (FOTO) Shumë vajza rriten duke menduar se çdo qime nën vetullat e tyre i bën ato menjëherë të padëshirueshme, gjë që është e çm
Ky është trendi i radhës që sjell Meghan Markle Meghan Markle është bërë pjesë tashmë e familjes mbretërore dhe pavarësisht se duket se nuk i qëndron strikte “ligjeve”
Ky është suksesi i radhës i 2Ton (FOTO LAJM) Sukseset e tij nuk po kanë të ndalur. Reperi 2Ton para ca ditësh ka lansuar këngën e re “Merdes BM˔ e cila po i ecë
Për trendin e ri të fotove, hapni frigoriferin! Duket se fotot me ushqime janë kthyer në modë, pasi një tjetër modele e njohur ka realizuar një të tillë. Bëhet fjalë
Jonida vishet me stil duke na treguar dhe trendin e stinës (FOTO LAJM) Prej kohësh llogaritet si një nga femrat shqiptare me veshjen më me stil. Ajo gjithmonë është shembull për femrat se
Rrobat në plastikë, trendi i këtij sezoni Rroba e këtij sezoni përfundimisht është manteli nga materiali plastik që është tepër i përshtatshëm për rrobat! Kol
Keni një mace? Bëhuni pjesë e trendit më të fundit "Trump macja juaj" (FOTO LAJM) Macet kanë vuajtur prej kohësh talljen në internet dhe tani duket se këto mace duhet të durojnë një poshtërim në sajë të
Trendi i ri: Jemi çift, por jetojmë të ndarë Deri disa vite më parë më së shumti mes çifteve diskutohej për martesë ose bashkëjetesë, kohët e fundit po përhapet një
Kafshët na mësojnë: Ja si bëhet selfie! (FOTO LAJM) Trendi i "selfieve" ka "infektuar" edhe kafshët. Në këtë përmbledhje kanë hyrë fotografitë më të mira të kafshëve, ng
5 truket si ta bëni shtëpinë të duket më trendi. (FOTO LAJM) Doni që shtepia juaj të ngjajë e bukur dhe e kohës po ju tregojme disa elementë, pasi një shtëpi është e kompletuar,
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp