999 rezultate për

trendi

Trendi i çuditshëm, karriget nën ujë (FOTO LAJM) Në rrjetin social “Reddit”, është krijuar një sektor i posaçëm ku postohen imazhet e karrigeve nën ujë. Duke marrë pa
"Nëndetëse personale" trendi më i ri për miliarderët Të kesh një jaht personal super luksoz tashmë sështë një sfidë për miliarderët pasi luksi ka arritur në një tjetër nivel
Faebook ndryshon “Trending” për të shmangur kritikat Gjiganti i rrjeteve sociale Facebook ka riorganizuar funksionin e njohur si “Trending” në faqen e tij për të bërë postim
Rrobabanjot e mbuluara, trendi më i ri në treg Koleksioni i “Marks and Spencer” i rrobabanjove ka arritur të ketë shitje të pallogaritshme duke shitur të gjithë koleks
Çantat e shpinës trendi më i fundit (FOTO LAJM) Çantat e shpinës është trendi më i fundit i cili duket se është rikthyer për të gjithë. Ato janë më praktike në përdorim
Trendi më i ri i fundeve verore (FOTO LAJM) Fundet e gjatë deri poshtë gjurit, janë modernë, tepër fine dhe shumë elegante, për ç’arsye paraqesin rrobë dominuese të
Trendi më i fundit i syzeve të diellit (FOTO LAJM) Syzet e diellit, janë objekti i domosdoshëm që ndihmojnë në mbrojtjen e syve. Pa marrë parasysh modelin, mund të stilizo
Atletet e bardha trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM) Atletet e bardha duket se janë ndër modelet më të preferuara nga shumica prej nesh për shkak të komoditetit që ato të of
Trendi më i fundit i syzeve të diellit (FOTO LAJM) Një ndër aksesorët më të rëndësishëm gjatë stinës së verës janë syzet e diellit, të cilat janë dhe një domosdoshmëri për
Fundi me atlete trendi më i fundit (FOTO LAJM) Përdorimi i përditshëm i takave mund të jetë disi e pamundur për shumë femra kjo për shkak të problemeve dhe dhimbjeve q
Fundi poshtë gjurit, trendi i pranverës (FOTO LAJM) Fundet poshtë gjurit duket se dhe sivjet do të jenë një trend, ato të japin mundësinë e krijimit të një pamje elegante,
Gërsheti, trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Gërsheti është trendi më i ri i modelit të flokëve që do të jetë i pranishëm gjatë pranverës. Variante të ndryshme të kë
Gërsheti, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Trendi më i ri që ka marrë vrull në rrjetet sociale është gërsheti në mes të kokës, përkatësisht në vend të ndarjes në
Trendi më i fundit i ngjyrës së thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë e shkurtër dhe ngjyrat e lehta janë trendi kryesor i thonjve të këtij sezoni. Për të bërë zgjedhjen e ngjyrës së
Trendi më i çuditshëm i thonjve (FOTO LAJM) A keni menduar ndonjëherë që tek thonjtë do të vendoseshin qime për të qenë trendi? Ja këtë kanë bërë modelet e një komp
Modeli njëbrirësh trendi më i fundit (FOTO LAJM) Modelet e fklokëve gërshët në formën e një njëbrirëshi mund të jetë dhe trendi më i fundit i kohëve të fundit. Vitin e k
Fundet metalike, trendi i 2016-ës (FOTO LAJM) Keni vënë re se në 2016-ën kanë hyrë si trend i parezistueshëm fundet metalike? Të paktën te pasarelat e fundit të emrav
Trendi më i fundit i ngjyrës së thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme në pamjen tonë, prandaj shumë nga ne janë në dilemë në lidhje me ngjyrat më të pref
Flokët e shkurtër trendi i vitit (FOTO LAJM) Trendi më i fundit i vitit 2016-të janë flokët e shkurtër. Flokët e shkurtër dhe stili modern i tyre mund të theksohet n
Gërsheti, trendi më i fundit dimëror (FOTO LAJM) Gërsheti është një model i thjeshtë dhe komod flokësh që përdoret për të gjitha gjatësitë e flokëve. Më parë mendohej se