999 rezultate për

trendi

As veshët as kërthiza, kjo pjesë e trupit është trendi i momentit për një piercing (FOTO LAJM) Nëse jeni një vajzë që ndiqni tendencat më të fundit të modës, por edhe të aksesorëve me siguri ky artikull do t'ju inte
Ju pëlqen apo jo, ky është trendi i ri për thonjtë (FOTO LAJM) Manikyri french hyn në të njëjtën kategori me xhinset me shtrat të ulët dhe celularët me kapak: pjesë e të kaluarës. Shu
Trendi më i ri që po dashurojnë VIP-at (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për trende në modë apo ‘make up’, VIP-at e huaj dhe shqiptarë janë të parët që përpiqen t’i ndjekin. Kët
Trendi më i ri i xhinseve na kthen pas në shekullin e 19-të dhe do ju habisë (FOTO LAJM) Xhinset janë një nga veshjet më të dashura për të gjithë grupmoshat. Të lehta, praktike dhe ofrojnë shumëllojshmëri zgje
Trendi më i ri i flokëve i bën Kejvinën dhe Oriolën si binjake (VIDEO) Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella muajt e fundit kanë qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë. Si fillim të dy m
Mos e përdorni më për gjumë, tani ky aksesor është trendi i momentit (FOTO LAJM) I keni parasysh ato lidhëset që nuk të krijojnë forma në flokët e drejtë kur i kapni! Shumë i përdorin kur flenë, që
Trendi i fundit i fotove të dasmave është më i çuditshmi që keni parë (FOTO LAJM) Para disa muajsh u përfol për një trend të çuditshëm të fotove të dasmave, por duket se tani çiftet e kanë marrë shumë s
Nga Lori Hoxha te Elvana, si e veshën të famshmet shqiptare trendin e puplave (FOTO LAJM) Vitin e kaluar puplat u kthyen në detajin mbizotërues të fustaneve të nusërisë. Ky trend na rikujtoi të gjithëve vitet ’
Mrekullia e "Trendit të plakjes", gjendet femija i rrëmbyer 18 vite më parë (FOTO LAJM) "FaceApp" ose ‘Trendi i plakjes’ ka pushtuar botën ditët e fundit. Ndërkohë, ky program u shoqërua me mjaft bujë, teksa
Të frymëzuar nga VIP-at, 5 modelet më trendi të flokëve për këtë verë (FOTO LAJM) Shkurtimi i flokëve ka çmendur Hollyëood-in, ndërsa stilistët e famshëm kanë thënë që trendi i frizurave të shkurtra tak
Rrikthejmë vitet '80, modelet më trendi të kapseve dhe lidhëseve të flokëve (FOTO LAJM) Nga karficat me perla e deri tek lidhëset e flokëve me ngjyra të viteve 80-ë, këtë vit aksesorët e flokëve janë një MUS
Si të lidhësh turbanin në 10 minuta për tu dukur trendi (FOTO LAJM) Ashtu sikundër e kemi vënë re, gjatë gjithë verës do të mbizotërojnë turbanët apo shamitë e kokës. Të ngjyrave, motiv
Nëse po mendoni të bëni një tatuazh, ky është trendi i ri (FOTO LAJM) Pikturimi i trupit njihet si një traditë e hershme dhe pjesë e kulturave të ndryshme! Ka ekzistuar ndër shekuj dhe ende
Festat me alkol po dalin nga moda, trendi i ri është Sobrietá Të rinjtë nën 25 vjeç janë ndërgjegjësuar se humbja e kontrollit për shkak të alkoolit mund të shkaktojë probleme ose t’
Këto janë modelet e shapkat më trendi të momentit (FOTO LAJM) Vera është stina e cila kërkon një garderobë të mbushur plot ngjyra, rroba të të holla dhe të freskëta njëkohësisht.
Trendi më i ri i akulloreve në botë, e presim dhe ne (FOTO LAJM) Akulloret do të ndryshojnë! Po, po do të ndryshojnë. Do thoni ju po si? A i mbani mend ato flokët e sheqerit ngjyr
Trendi i kostumeve, këta janë VIP-at shqiptarë që zgjodhën të veshin rozë (FOTO LAJM) Trendi i fundit i veshjeve, ashtu sikundër është vënë re janë kostumet e ngjyrave të ndryshme. Ngjyra rozë është ajo
Funde dhe fustane vetëm treçerekshe, ky është trendi i vitit Elegante, plot stil dhe shumë tërheqëse. Kështu do të duken femrat me trendet e fustaneve dhe fundeve të këtij sezoni. N
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë