999 rezultate për

trendi

Trendi i kostumeve, këta janë VIP-at shqiptarë që zgjodhën të veshin rozë (FOTO LAJM) Trendi i fundit i veshjeve, ashtu sikundër është vënë re janë kostumet e ngjyrave të ndryshme. Ngjyra rozë është ajo
Funde dhe fustane vetëm treçerekshe, ky është trendi i vitit Elegante, plot stil dhe shumë tërheqëse. Kështu do të duken femrat me trendet e fustaneve dhe fundeve të këtij sezoni. N
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Harrojini flokët "top" majë kokës, ky është trendi i kësaj vere (FOTO LAJM) Kur vjen vera, një nga problemet që lidhen me vapën janë pikërisht dhe flokët. Edhe pse këtë vit ka qenë në trend flo
Trendi i fundit në rrjet, bikini të përmbysura (FOTO LAJM) Trendi i nisur nga modelja italiane, Valentina Fradegrada, tashmë ka pushtuar instgramin. Ajo vendosi t’i veshë bikin
Këto kapëse flokësh janë trendi i momentit (FOTO LAJM) Kapëset e flokëve rikthehen edhe njëherë në modë. Ato do të vijnë në forma të veçanta si lule apo flutura, me pupla, fjo
Trendi i momentit, vetulla në formë gjysëm hëne (FOTO LAJM) Mesa duket trendet në "Instagram", nga java në javë ia lenë vendin njëra-tjetrës. Këtë rradhë risia është sërisht në
Kim Kardashian sjell trendin më të ri të flokëve (FOTO LAJM) Kim Kardashian së fundmi është bërë nënë për herë të katërt e nbjë djali. Postimi i një fotoje të të voglit bëri që në m
Edhe pse aspak i bukur, ky trend po çmend rrjetin (FOTO LAJM) Është radha e qimeve të hundës të dalin në pah si “shkurre”. Vendosja e qimeve në formën e merimangës është një nga
Jeni njohur me trendin më të ri, qumësht me Coca Cola (FOTO LAJM) Një trend i ri është shfaqur së fundi në rrjetet sociale. James Felton, një shkrimtar komedie, kohët e fundit ka ndar
Trendin e fotove gjysmë të zhveshura, në Shqipëri e paska nisur Eli Fara (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara është një nga artistet më të njohura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me zërin dhe pa
Jo më gaz, ky është trendi i ri i konvertimit të makinave Konvertimi i sistemit që fuqizon automjetet është një proces që kryhet masivisht prej shumë vitesh. Arsyeja kryesore
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Gërsheti anësor, trendi i momentit (FOTO LAJM) Yjeve të famshme u pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vit kemi parë shumë prej tyre. Ka qenë Cara D
Trendi më i ri i orave të dorës është një budallallëk me brirë apo ide gjeniale? Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Përndjekja e ish-it, “trendi” i ri që po mbush sallat e gjyqeve në Tiranë Përndjekja ndaj dikujt në formë dhe mënyra të ndryshme është vepra penale që ka nisur të ketë një numër të lartë gjykime
Të gjithë pas Kimit, shqiptarët tërbohen pas trendit të fundit Moda e fundit e fashionistave në të gjithë botën ka nisur me një detaj shumë interesant. Eshtë rikthyer pas shumë koh
Trendi më i ri në Instagram, bëj sikur je rrëzuar nga shkallët (FOTO LAJM) Tashmë dihet që Instagrami është rrjeti social më i preferuar nga fëmijët e të pasurëve të cilën kanë mundësi ta shprehi