999 rezultate për

trendi

Meta nuk i ndahet Ramës, e fton sërish në sfidë: Kur do përballeni? "Dhe të lutem kur do rakordohemi për përballjen televizive të Presidentit Meta me Buburrecin Trendi? Në cilën studio tel
Çfarë duhet të dini për trendin e "tullacllëkut", të famshmet shqiptare që guxuan (FOTO LAJM) Vite më parë, Demi Moore rruajti kokën për rolin e saj në “G.I Jane” dhe asokohe u konsiderua një revolucion. Po kësh
Meta sulmon ashpër Ramën: Buburrec trendi, përse ke frikë? (FOTO LAJM) "Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?! Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgis
Meta nuk i ndahet Ramës: Hajde në debat, o trendi buburrec! Pavarësisht se kryeministri Rama vazhdon ti shmanget një përballe me Presidentin Meta, ky i fundit nuk ka ndërmend të he
Një biletë për Askund: Trendi i pabesueshëm i fluturimeve dhe kritikat ndaj tij Të lexoni se dikush do të presë një biletë për të shkuar –askund– mund të duket si shaka pa kripë. Por në fakt, është e
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM) Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIP-at nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) A e mbani mend aplikacioni FaceApp? Ppak kohë më parë ai u bë trendi i momentit ku ky aplikacion, “shndërron” meshkujt n
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Lakuriq dhe me maskë, trendi i pushimeve në kohë koronavirusi Pa frikë mund të themi se pandemia e koronavirusit ka ndryshuar stilin e jetesës, përditshmërinë apo qoftë dhe mënyrën s
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Trendi i ri Tik Tok, adoleshentët maskohen si të moshuar për të blerë alkool (VIDEO) Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar
Pra është trendi i verës? Loredana dhe Rita Ora bëjnë "xing" me flokët (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Loredana ndryshoi look-un dhe nuk vonoi shumë që flokët e verdhë e të shkurtër t’u krahasonin me ato
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIPAT nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) Aplikacioni FaceApp është rikthyer përsëri në vëmendje ditët e fundit. Ky aplikacion, “shndërron” meshkujt në femra e an
Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë pa
Guxoni me ngjyrat dhe printet, pantallonat më trendi të kësaj vere (FOTO LAJM) E dimë që vera është stina e fustaneve, e rrobave të freskëta dhe të lehta. Mirëpo, kjo s’do të thotë se s’mund të vishn
Të famshmet shqiptare në një mendje, trendi që fiksoi vajzat VIP këtë verë (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane filloi ndjeshëm që verën e vitit të shkuar, ama edhe këtë vit vajzat e famshme shqiptare po
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Lori Hoxha ndryshon look, pra ky është trendi i ri i flokëve? (FOTO LAJM) Lori Hoxha e ka treguar prej kohësh se i adhuron flokët e gjatë, të cilët në fakt, dhe nuk e mohojmë dot se i shkojnë sh
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p