999 rezultate për

trendet

Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Do martoheni këtë verë? Mësoni trendet e reja të dasmave 1. Tortat madhështore po zhduken! Moda e tortave të mëdha dhe me shumë kate duket se ka ikur njëherë e përgjithmonë.
Njerëzit të cilët shpikin trendet më të reja të modës (FOTO LAJM) Nëse shihni disa veshje të çuditshme në rrugë, ndoshta nuk është një njeri i çuditshëm, por një novator nga bota e modës
Ky është çmimi marramendës i orës së Blerim Destanit (FOTO LAJM) Është kthyer në trend se kush nga fytyrat publike po bën jetë më luksoze. Në mesin e atyre që bëjnë jetën më luksoze
Kafkë e shtrembëruar dhe dhëmbë të zinj, trendet e frikshme të modës (FOTO LAJM) Bukuria ka shumë kuptime. Prova më e mirë është në traditat dikur të njohura të popujve të ndryshëm anembanë botës. M
Trendet e çuditshme të 2017, modeli sirenë në make-up (FOTO LAJM) Biem të gjithë në një mendje që viti 2017 është viti i trendeve të çuditshme, e pa dyshim kjo reflektohet edhe në make-u
Trendet e modës në Instagram që janë të papajtueshme me jetën reale (FOTO LAJM) Kur vjen puna te moda, ne shpesh shikojmë Instagramin për frymëzim, i cili është plot me fotografi të djemve dhe vajzave
Trendet e sezonit të ri, rikthehen në modë vitet '60 (FOTO LAJM) Trendet e viteve të fundit kanë vijuar të risjellin modën e viteve '60. Stilistët dhe dizenjuesit duket se frymëzohen
Ja çfarë mendon Miriam Cani për këngën e re të Erës! (FOTO LAJM) Këngëtarja Era Istrefi ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Dj e famshëm Felix Snoë, p
Ja 6 trendet që do të dominojnë 2017 për lojrat elektronike Viti 2016 padyshim që ishte një vit shumë i suksesshëm për teknologjinë, përjetuam konsolën e parë “mes-gjenerate” me P
Sa mundohen politikanët e Maqedonisë t’i ndjekin trendet e gjuhës së trupit? (VIDEO) Ecje specifike, grimasa dhe rrotullim i syve, bërja e trekëndëshit me duar. Janë disa prej gjesteve të cilat të gjithë n
AAK jep alarmin për trendet e zhvillimit ekonomik në Kosovë Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe udhëheqësi i Departamentit të Ekonomisë në këtë parti, Haki Shatri, mbajtën një
Trendi më i fundit i çizmeve dimërore (FOTO LAJM) Sfilatat e modës shpesh janë ato që na ndihmojnë për të krijuar një ide në lidhje me trendet më të fundit të një sezoni
Takat e larta gjithmonë në modë, ja trendet e fundit (FOTO LAJM) Do të gënjenim vetveten nëse do të thonim se këpucët me taka janë po aq të rehatshme sa ato të sheshtat. E vetmja mënyrë
Estetistët japin këshilla për thonjtë, ja trendet e fundit (FOTO LAJM) Jo vetëm për stinën e verës, kujdesi ndaj thonjve duhet të jetë maksimal. Shpesh femrat kërkojnë të bien në sy me thonj
Janë kush janë trendet më të fundit të këpucëve (FOTO LAJM) Këpucët me apo pa rripa, këpucët balerina, këpucët me takë të lartë, janë padiskutim në çdo garderobë të çdo femre. Stin
Trendet e fundit për fustanet dhe pantallonat (FOTO LAJM) Për femrat e të gjithë grupmoshave, fustanet janë zgjedhja ideale. Për stinën e verës ne zgjedhim ngjyrat, fustanet me l
Gjallëri në ngjyra për stinën e verës, ja make up-i ideal (FOTO LAJM) Me ndryshimin e stinëve, ndryshojnë edhe tonalitet e ngjyrave të cilat ne përdorim për të rregulluar pamjen tonë. Për të