999 rezultate për

trendet

Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
6 trendet e veshjeve për këtë vit për ti lënë të gjithë me kokën pas (FOTO LAJM) Mund të jetë e vështirë t’i thuash lamtumirë vitit 2029, kjo sepse solli trendë realisht të bukura në fushën e modës.
Xhup apo pallto, këto janë trendet për garderobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të kohës në dimër, nga veshja jonë është e dukshme pallto, xhupi apo pellushi që mbajmë veshur dhe
5 mikro-trendet e dimrit që do ta bëjnë veshjen tuaj të duket YLL (FOTO LAJM) Tendencat e dimrit mund të jenë disi të parashikueshme. Ju praktikisht mund të garantoni që dizajnet me lule, ato me lëk
7 trendet më të mëdha të ngjyrave që do t’i shohim kudo në 2020-n (FOTO LAJM) E dimë që tani është ajo koha kur na duhet të nxjerrim nga gardëroba triko, pallto dhe çizme për t’u përgatitur për sezo
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM) Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që v
7 super trendet që mësuam nga Java e Modës në Milano! (FOTO LAJM) Nuk ka printe, ngjyra të ndezura apo detaje që nuk i kemi parë në rrugët e Milanos këtë javë. Java e Modës ka sjellë
7 super trendet që duhet të dini nga Java e Modës në Londër (FOTO LAJM) Nëse ka një gjë që mezi presim nga Java e Modës në Londër është të njohim trendet më të mëdha që vijnë nga street style!
Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën (FOTO LAJM) Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë v
10 trendet e këpucëve që duhet t’i provojmë patjetër këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Para se t’ju themi disa nga trendet më të mëdha të këpucëve për vjeshtën e vitit 2019, po ju paralajmërojmë: Kemi lajme
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
3 trendet e bukurisë së vajzave që asnjëherë nuk dalin nga stili Moda shkon e vjen, por disa pamje klasike gjithmonë do të mbesin. Nuk është gjë e keqe t’i ndiqni trendet, por kur at
6 trendet e makijazhit që po ndjekin të famshmet shqiptare këtë verë (FOTO LAJM) Vera është çelësi i ngjyrave të çelura jo vetëm në gardërobën tonë por edhe në fytyrë! Kjo është koha e duhur për të
Trendet më të fundit të xhinseve të shkurtra që ju "mbajnë larg vapën" (FOTO LAJM) Pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne. Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gj
Këto janë trendet e rreja të pantallonave të verës ( FOTO LAJM) Edhe pse ditët me shi nuk lejuan të hapim garderobën e verës, ditët me diell po afrojnë. Vera është e nxehtë e ccdok
Trendet e 2019, si të arredojmë shtëpinë Shtëpia është ambienti më komod për secilin nga ne, ja si mund ta arredoni atë në mënyrë që të duket sa më bukur. 1.M
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Të mbuluara në para, këto janë VIP-et e fiksuara pas dollarit (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f