999 rezultate për

trendet

Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Erdhi koha e sandaleve, 4 trendet që do t'i shohim shpesh në verën e 2020-s (FOTO LAJM) Vetëm se kemi qëndruar pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, ose në ballkon nuk do të thotë se nuk është koha për të me
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Nuk i keni bërë akoma? Këto janë trendet e flokëve të 2020-ës (FOTO LAJM) Epoka e flokëve në ngjyrë pastel ia la vendin toneve të ëmbla dhe natyrale që duken si emrat e kafeve tuaja të preferuar
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini
Përgatituni për verën, këto janë 6 trendet e "detyrueshme" të këtij viti (FOTO LAJM) Kohët e fundit stina e verës duket si një ëndërr, por, në fund të fundit, ju e dini që jemi të gjithë ëndërrimtarë, apo
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Pas izolimit, këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Duke uruar që kjo periudhë e vështirë të kalojë sa më shpejt e të dalim të shijojmë jetën (po, edhe ato gjêrat e vogla,
Nga thurjet me grep te shkëlqimi metalik, trendet e vitit 2020 (FOTO LAJM) Me shumë mundësi edhe ju ia keni përsëritur vetes mbi 10 here shprehjen e famshme amerikane “New year, new me”. Por e si
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini
Nuk i keni bërë akoma? Këto janë trendet e flokëve të 2020-ës (FOTO LAJM) Epoka e flokëve në ngjyrë pastel ia la vendin toneve të ëmbla dhe natyrale që duken si emrat e kafeve tuaja të preferuar
Nuk i keni bërë akoma? Këto janë trendet e flokëve të 2020-ës (FOTO LAJM) Epoka e flokëve në ngjyrë pastel ia la vendin toneve të ëmbla dhe natyrale që duken si emrat e kafeve tuaja të preferuar
Përgatituni që tani, këto janë trendet që do të mbizotërojnë 2020 (FOTO LAJM) Nëse garderoba juaj ka filluar të ndryshojë, atëherë është mirë të adobtoheni me trendet më të fundit të 2020. Në fot
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Është zyrtare! Këto janë trendet më të përhapura të grimit për vitin 2020 (FOTO LAJM) Jemi në vitin 2020 dhe më në fund mund të flasim për trendet që do të mbizotërojnë . Deri tani janë zbuluar disa prej