999 rezultate për

trendet

Xhup apo pallto, këto janë trendet për garderobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të kohës në dimër, nga veshja jonë është e dukshme pallto, xhupi apo pellushi që mbajmë veshur dhe
5 mikro-trendet e dimrit që do ta bëjnë veshjen tuaj të duket YLL (FOTO LAJM) Tendencat e dimrit mund të jenë disi të parashikueshme. Ju praktikisht mund të garantoni që dizajnet me lule, ato me lëk
7 trendet më të mëdha të ngjyrave që do t’i shohim kudo në 2020-n (FOTO LAJM) E dimë që tani është ajo koha kur na duhet të nxjerrim nga gardëroba triko, pallto dhe çizme për t’u përgatitur për sezo
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM) Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që v
7 super trendet që mësuam nga Java e Modës në Milano! (FOTO LAJM) Nuk ka printe, ngjyra të ndezura apo detaje që nuk i kemi parë në rrugët e Milanos këtë javë. Java e Modës ka sjellë
7 super trendet që duhet të dini nga Java e Modës në Londër (FOTO LAJM) Nëse ka një gjë që mezi presim nga Java e Modës në Londër është të njohim trendet më të mëdha që vijnë nga street style!
Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën (FOTO LAJM) Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë v
10 trendet e këpucëve që duhet t’i provojmë patjetër këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Para se t’ju themi disa nga trendet më të mëdha të këpucëve për vjeshtën e vitit 2019, po ju paralajmërojmë: Kemi lajme
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
3 trendet e bukurisë së vajzave që asnjëherë nuk dalin nga stili Moda shkon e vjen, por disa pamje klasike gjithmonë do të mbesin. Nuk është gjë e keqe t’i ndiqni trendet, por kur at
6 trendet e makijazhit që po ndjekin të famshmet shqiptare këtë verë (FOTO LAJM) Vera është çelësi i ngjyrave të çelura jo vetëm në gardërobën tonë por edhe në fytyrë! Kjo është koha e duhur për të
Trendet më të fundit të xhinseve të shkurtra që ju "mbajnë larg vapën" (FOTO LAJM) Pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne. Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gj
Këto janë trendet e rreja të pantallonave të verës ( FOTO LAJM) Edhe pse ditët me shi nuk lejuan të hapim garderobën e verës, ditët me diell po afrojnë. Vera është e nxehtë e ccdok
Trendet e 2019, si të arredojmë shtëpinë Shtëpia është ambienti më komod për secilin nga ne, ja si mund ta arredoni atë në mënyrë që të duket sa më bukur. 1.M
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Të mbuluara në para, këto janë VIP-et e fiksuara pas dollarit (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Do martoheni këtë verë? Mësoni trendet e reja të dasmave 1. Tortat madhështore po zhduken! Moda e tortave të mëdha dhe me shumë kate duket se ka ikur njëherë e përgjithmonë.
Njerëzit të cilët shpikin trendet më të reja të modës (FOTO LAJM) Nëse shihni disa veshje të çuditshme në rrugë, ndoshta nuk është një njeri i çuditshëm, por një novator nga bota e modës