999 rezultate për

transportin

Veliaj "kërcënon" shoqëritë e transportit: Po nuk nisët punën, ju hiqet licensa Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka folur ditën e sotme për transportin publik duke shprehur dakordësinë që të ulet
Protesta për transportin dhe arsimin, arrestohen 11 persona në Tiranë Policia e Tiranës arrestoi 11 persona të identifikuar si organizatorë në tubimet e sotme para Ministrisë së Infrastruktu
Rama flet për plazhin, dasmat e transportin publik: Kjo është java e fundit e kufizimeve "Kjo është java e fundit e kufizimeve, ku aktivitetet kulturore dhe dasmat dhe funeralet ende nuk do të zhvillohen."
Vendimi i rëndësishëm: Po me transportin publik ç'do të ndodhë? (VIDEO) Përsa i përket transportit publik, një shqetësim shumë i madh për qytetarët që jetojnë larg nga vendet e tyre të punës,
Me dezifektant dhe vetëm 20 persona, si e hapi Kosova transportin urban Ndryshe nga vendi ynë, ku nuk është njoftuar ende se kur mund të rifillojë aktivitetin transporti publik, ndonëse masat
Shqipëria hap lokalet, Kosova gjen zgjidhjen perfekte e hap transportin publik (FOTO LAJM) Prishtina e ka gjetur zgjidhjen për transportin publik. Nga dje në kryeqytetin e Kosovës urbanët kanë nisur punën me
Rama nuk hap transportin publik në Shqipëri: Lokalet të punojnë pa orar! Kryeministri Edi Rama ka folur sërish në lidhje me masat e marra ndaj COVID-19 në Shqipëri, duke theksuar se e vetmja gj
Jo më shumë se 10 veta, Rama flet për transportin urban Kryeministri Edi Rama bëri me dije sot se ende nuk ka një datë kur mund të hapet transporti urban dhe ai ndërqytetas. Në
Automjetet shumë shpejt pa autorizim: Po me transportin publik ç'do të ndodhë? Deri më tani, qytetarët kanë mundur të levizin me automjetet e tyre private vetëm përmes autorizimit, por pas datës 11 m
Nga e hëna italianët mund të përdorin transportin publik, rregullat që duhen zbatuar Nga e hëna datë 4 maj në mjetet e transportit publik në Itali do të udhëtohet në numër të limituar pasagjerësh. Në çd
Tirana do fillojë transportin publik për mjekët në këto zona Në kryeqytet do të ketë shërbim të transportit publik për mjekët të cilët banojnë në Kamëz. Këshilli Bashkiak ka mira
Balluku: Mbyllen kujfitë me Italinë, çdo të ndodhë me transportin e mallrave Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku ka dalë sot në një deklaratë për mediat ku njofton se qyte
Nga Belgjika me kamion drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i trafikantëve shqiptarë Një grup trafikantësh shqiptarë që kryenin transportin e klandestinëve shqiptarë nga Belgjika në Britaninë e Madhe.
I premtuan transportin drejt Tiranës, shqiptarët grabisin dy turistët Dy shtetas të huaj kanë denoncuar në polici katër shqiptarë të cilët i kanë grabitur me dhunë paratë, cantat dhe celular
Vonesa të shumta në transportin e pasagjerëve, i pezullohet licenca kampanisë ajrore "Fly Ernest" Aviacioni Civil në Itali ka pezulluar licencën e kompanisë ajrore "Fly Ernest". Kompanisë ajrore i është pezulluar licen
Mace mbi kokë e kova me ujë, çudirat më të papara në urban (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në transportin publik të shohim çudira. Duke filluar që nga kafshët Kur përdor transportin publik, nd
Do ndryshojë ora apo jo, BE merr vendimin final Ora nuk do të ndryshojë sërish dy herë në vit dhe kjo do të nisë nga tetori i këtij viti. Bashkimi Europian, përmes
Vendi ku ministra e deputet përdorin transportin publik Sado interesante dhe e pabesueshme të duket, Suedia nuk u ofron luks apo privilegje politikanëve të saj pasi ata jetojnë
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog
Blindohet Rinasi, ushtria merr në dorë transportin e parave (VIDEO) Për gati më shumë se një muaj pas grabitjes së 6 milion eurove nga banda e Admir Muratajt dhe Klement Çalës, aeroporti i