999 rezultate për

transferimeve

Wenger: Nuk do t'i zbuloj planet e transferimeve Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka shpjeguar se pse ai kurrë nuk flet për planet e tij të transferi
Juventus i kthehet transferimeve Zonja e Vjetër dëshiron t’i kthehet sërish tregut për të kërkuar shërbimet e Ev
Lista e transferimeve në Seria A + Kalendari i sezonit 2007/08 Nje trend i pazakonte kete vit ne Seria A - tre nga pese sulmuesit me te mire te Seria A sezonin e kaluar kane ikur prej
Lista e transferimeve në Premier League + Kalendari i sezonit 2007/08 Te gjitha blerjet dhe shitjet te skuadrave te kampionatit anglez te permbledhura ne nje vend. Blerja me e fundit eshte e