999 rezultate për

transferimeve

“Pogba është fantastik” Ish lojtari i Manchester Unitedit, Luis Nani, ka thënë se Paul Pogba do të jetë një transferim i mirë për çdo klub, pava
Ja Top 11 yjet që mund të transferohen "falas" (FOTO LAJM) Merkato e verës është një mundësi e artë për të bërë goditje me kosto të ulëta madje, edhe pa asnjë të tillë. Specia
Ja 17 yjet që kërkon Guardiola te City (FOTO LAJM) Manchester City ka bërë gati listën e mundshme të transferimeve që do të bëjë në merkaton e verës pas ardhjes së Pep Gua
11 blerjet e këtij sezoni që e çuan "gropë" Chelsean (FOTO LAJM) Chelsea po zhvillon një sezon për t'u harruar, teksa Blutë e Londrës tashmë janë jashtë garës në të gjitha kompeticionet
Superliga shqiptare rekord transferimesh Revolucione të mirëfillta në skuadrat elitare. Kjo ishte panorama e merkatos së Janarit në Kategorinë Superiore. Ndryshi
10 blerjet më shtrenjta në Serinë A (FOTO LAJM) Merkato e transferimeve në Itali është mbyllur dhe tashmë mund të bëhen edhe bilancet e përgjithme në merkato . Faqj
10 yjet e rinj më të shtrenjtë në histori (FOTO LAJM) Anthony Martial me transferimin e tij te Manchester United po vendos rekord sa i përket vlerës së kartonit të tij. Be
United arrin akordin me Neymar, rekord për transferimin Manchester United mund të thyejë rekordin e transferimeve të të gjitha kohërave teksa është gati që të nënshkruar me Ne
Top 20 transferimet më të shtrenjta të historisë (FOTO LAJM) Një vit më parë transferohej nga Real Madrid te Manchester United, ndërsa tani te Paris Saint German. 148 milionë euro ë
United është gati të thyejë rekordin e transferimeve Nëse thashethemet do të rezultonin të vërteta, atëherë uellsianit Gareth Bale do të duhej t’i hiqnim “pseudonimin” miste
10 transferimet më të shtrenjta nga Seria A (FOTO LAJM) Arturo Vidal është futbollisti më i ri i Bayern Munchen, ndërkohë që Seria A humbet një nga yjet e saj. Shitja e Vidal p
SPECIALE/ Blerjet e 5 skuadrave të mëdha në Angli (FOTO LAJM) Ekipet e mëdha në Premier League kanë qenë shumë aktive në dy javët e fundit duke bërë transferime të mëdha. Albeu.co
SPECIALE/ 20 transferimet më të shtrenjta në histori (FOTO LAJM) Transferimi i Rahhem Sterling te Liverpooli është i 12-ti më i shtrenjti në botë për momentin. Tabloidi britanik "Telegr
Barca interesohet për Joao Pereiran Gazeta El Mundo Deportivo shkruan se Barcelona ka marrë në radarin e saj mbrojtësin anësor të Valencias, Joao Pereira.
Top 11 i transferimeve që nuk u realizua (FOTO-LAJM) Në fotot e mësipërme keni top 11 më të përfolur në verë, por që tratativat dështuan. Nëse keta lojtarë do i mblidhnim
Futbollistët e rinj që pritet të shkëlqejnë në Seria A (FOTO-LAJM) Pesë futbollistë të rinj pritet të shkëlqejnë në sezonin e ri në Seria A. Duke shfrytëzuar edhe hapësirat e lëna bosh pa
Pasqyra e transferimeve në Premier Ligën angleze Skuadrat angleze janë në qendër të merkatos së kësaj vere me shitjet dhe blerjet e tyre. Portali Albeu ka përgatitur një
10 transferimet "faraonike" në futboll (FOTO LAJM) Çfarë kanë të përbashkët Cristiano Ronaldo, Falco, Ibrahimoviç, Kaka dhe Zidane? Të gjithë prej tyre, përveçse yje të pa
Federata Spanjolle e Futbollit (FEF) zgjat merkaton e janarit Federata e Futbollit të Spanjës (FEF) ka vendosur të zgjasë me një ditë më shumë (deri në 31 janar 2012) merkaton dimëro
Chiellini: Dua që Aguero të vijë tek Juventusi Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka shprehur dëshirën e tij që sulmuesi i Atletico Madridit, Sergio Aguero në f