999 rezultate për

transferimeve

Griezmann te PSG? Ja detajet më të fundit PSG do të bëjë të pamundurën për të transferuar këtë verë Antoine Griezmann, shkruan Albeu.com. Situata e Antoine Gri
Zyrtare: Caktohen datat për afatin e transferimeve në Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar se afati i transferimeve të verës në Itali do të zhvillohet nga 1 shtatorit
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën Aston Villa po bëhet gati ta thyej rekordin e klubit për transferimin e Milot Rashicës. Ylli i Kosovës është duke u k
Formacioni me lojtarët që mund të transferohen falas në vitin 2020 (FOTO LAJM) Vera e vitit 2020 pritet të jetë mjaft e nxehtë, në rast se dritarja e transferimeve vazdhon rrjedhën normale. Intere
Nga Haaland te Martinez e Sancho, top 10 talentët që pritet ta tronditin tregun e transferimeve në verë Ende është e paqartë se çfarë do të ndodhë me kampionatet e mëdha evropiane pas pezullimit të tyre shkaku i coronavirusi
Agnelli kërkon që merkato e verës të shtyhet, jep edhe arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Presidenti i Juventusit kërkon shtyerjen e merkatos, rendit arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Koronavirusi ka pezulluar kampionatet, pritet të zhvendoset edhe merkatoja Pandemia e coronavirusit po transformon gjithë kalendarin e futbollit, që gjithashtu mund të nënkuptojë hapjen dhe mbyll
Chelsea gati të thyejë rekordin e transferimeve në futbollin gjerman Chelsea është e vendosur të nënshkruajë me sulmuesin xhamajkan Leon Bailey gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra lo
Prurjet e janarit, si do të rreshtohet Interi me Eriksen Inter ka qenë shumë aktiv në tregun e transferimeve dhe tashmë ka përfunduar transferimet e Ashley Young nga Manchester
Barcelona tenton të përfitojë nga gara dyshe mes Realit dhe Liverpool për yllin e Lille Barcelona është duke planifikuar që të ndërhyjë në planet e transferimeve të Liverpoolit dhe Real Madridit të cilët gjit
Mourinho i bindur se klubi i tij nuk do jetë mbret i transferimeve Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, ka deklaruar se skuadra e tij nuk do të jetë asnjëherë mbret i transferimeve milion
Iu bllokua merkato, Chelsea apelon vendim në CAS Chelsea ka apeluar zyrtarisht në Gjykatën e Arbitrazhit për Sport (CAS) lidhur me ndalimin e transferimeve të imponuar n
Milani me strategji të re në merkaton e transferimeve Pasi taktika e përdorur për transferimin e lojtarëve gjatë afateve të fundit kalimtar nuk është treguar e suksesshme, Mi
Çfarë duhet të dini për merkaton e transferimeve të janarit? (FOTO LAJM) Afati kalimtar i janarit është hapur, dhe bota e futbollit ka pritje të larta për finalizimin e transferimeve të mëdha.
Sa do të kushtonte sot Ronaldo në tregun e transferimeve Sulmuesi brazilian, Ronaldo, cilësohet si një nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit. Ish sulmuesi i Interit
Klubet e Premier Leagues që kanë shpenzuar më shumë në merkaton e transferimeve (FOTO LAJM) Premier League ka mbyllur merkaton sot në orën 18:00, me klubet angleze që kanë shpenzuar rreth 1.3 miliardë euro, ose r
Zyrtare: Mbyllet merkatoja e transferimeve në Premier League Ora 18:00 ka qenë orari i fundit ku klubet mund të depozitonin kontratat për të nënshkruar me lojtarë të rinj. Këtë v
Skuadrat angleze që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani në merkaton e transferimeve Për dallim nga afatet e tjera, këtë verë anglezët janë treguar më të kujdesshëm. Njëra prej skuadrave që ka qenë më a
Zyrtare: Thyhet rekordi i transferimeve, futbollisti i Lazios me ekip të ri Felipe Anderson nuk do të jetë më pjesë e Lazios, dhe këtë e ka konfirmuar klubi me një postim në Facebook duke e falend