999 rezultate për

tranjeri

ZYRTARE/ Kush është tranjeri i ri i Tiranës Nuk ka më dyshime! Juljan Ahmataj do të jetë trajneri i ri i Tiranës që do të pasojë Ardian Memën të larguar ditën e dje
Tranjeri i Manchester United “kërcënon” Barcelonën: Përmbysja ndaj PSG na frymëzon Ole Gunnar Solskjaer thotë se triumfi i katalanasve në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve nuk ka fort rëndësi, p
Ramiz Lladrovci ka disa fjalë për tranjerin e Liverpulit Një përballje futbollistike do të zhvillohet sonte ndërmjet Liverpool-it dhe Crvena Zvedës në kuadër të Ligës së Kampion
Vllaznia zgjedh tranjerin dhe drejtorin sportiv (FOTO LAJM) Vllaznia ka shpallur fituesit për pozicionet e shpallura. Nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare, klubi Vllaznia k
Tranjeri i Majlindës urim të veçantë për pavarësi, "Lotët e Medaljes së Artë" Trajneri Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, D
Tranjeri mesazh kundërshtarëve: Nuk mposhtemi lehtë Valverde është i lumtur me përmbysjen sensacionale të Barcelonës kundër Real Sociedad, duke thënë “jemi të vështirë për
Tranjeri shqiptar akuzohet në Berlin për ngacmim seksual me të mitur Trajneri shqiptar i Kosovës Dardan Krasniqi së bashku me kolegun e tij Simon Gusmann, janë paraqitur para gjykatës në Be
Tranjeri gjerman Matthus tregon nëse do ta drejtojë Kosovën Legjenda e futbollit gjerman, Lothar Matthaus ka mohuar çdo spekulim që e lidhë atë me stolin e Përfaqësueses së Kosovës
Ish-tranjeri italian i Udineses kërkon ta drejtojë Kosovën Rodolfo Vanoli dhe do të dëshironte të drejtonte Përfaqësuesen e Kosovës në futboll. Tekniku italian të martën ka kon
Barça rikthehet në shtëpi me "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Sapo përfundoi mbrëmja Gala e FIFA-s në Zvicër për dorëzimin e Topit të Artë 2001 delegacioni i Barcelonës u rikthye men
Tranjeri i Argjentinës: Spanja e Gjermania më të mirët Alejandro Sabella, trajneri i përfaqësueses argjentinase të futbollit thekson se Gjermania dhe Spanja janë dy ekipet kom
Tranjeri i ri, Moratti i telefonon Allegrit Që kur Jose Mourinho vendosi të largohet nga Inter, Massimo Moratti nuk ka mundur të gjejë një tranjer të lartësisë së d
Seydou Keita në qershor te Milan Mesfushori i Barcelonës Seydou Keita është ende i pavendosur mbi të ardhmen. Kontrata e 34-vjeçarit skadon në Qershor dh
PSG shkarkon tranjerin, balotazh mes Ancelotti-Rijkaard Nuk mjafton fitorja e djeshme ndaj Saint Etienne dhe vendi i parë në Ligue I franceze që tranjeri i PSG Antoine Kombouar
Tranjeri i Seleçaos: Nuk ka si Barcelona Mano Menezes, trajneri i kombëtares braziliane të futbollit, theskoi se futbollistët e Barcelonës janë pa diskutim më të
Bortolo Mutti, tranjeri i ri i Palermos Bortolo Mutti është trajneri i ri i Palermos. Lajmi u bë i ditur nga siti zyrtar i klubit, ndërsa tekniku do të prezanto
Palermo shkarkon tranjeri Devis Mangia Humbja në derbi përballë Catanias ka rezultuar fatale për tranjerin e Palermos, Devis Mangia. Ekipi i drejtuar prej tij
At.Madrid, Manzaro pranë shkarkimit, bëhet gati Benitez Gregorio Manzano është gjithmonë dhe më pranë shkarkimit. Tekniku i Atletico Madrid, i mposhtur dje në Vicente Calderon
Bundesliga, Hertha Berlin shkarkon tranjerin Ndodh edhe kështu, kur klubi nuk duron “tekat” e trajnerit dhe vendos ta shkarkojë. Hertha e Berlinit, skuadër e ngjitur
Igli Tare uron tranjerin e ri: Jam tifoz i De Biasit Igli Tare është shprehur i lumtur dje për uljen e Gianni de Biasit në stolin e përfaqësueses së Shqipërisë. Ish-sulmuesi