999 rezultate për

trajneri

Bare tregohet i sinqertë: Nuk e prisja, trajneri e di pse më hodhi në fushë Keidi Bare ishte një nga surprizat më të mëdha të trajnerit të Malagas në sfidën e sotme ndaj Zaragozës. Ish-kapiteni i
Revoltohet presidenti Tottenhamit: Nuk do pranojmë asnjë ofertë për Pochetinon Manchester Uitedit është skuadra më e interesuar për të afruar një trajner të ri në fund të këtij sezoni teksa Norvegjez
Guardiola i thur eluzhe trajnerit të Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin,
Isco del pulikisht kundër trajnerit të Realit Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vl
PSG-ja synon Nainggolanin, ndërsa Interi me mëndjen tek Kroos dhe Modric Paris Saint Germain kërkon të përfitojë nga situata e vështirë që po kalon Nainggolan tek Interi dhë kërkon ta afrojë be
Allegri te Reali, Zidane te Juventusi Thashethemet për të ardhmen e Massimiliano Allegrit janë duke vazhduar. Trajneri italian përfundon kontratën me Juven
Mbrojtës nga Portugalia, trajneri i Kombëtares U-17 publikon listën e lojtarëve (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, U-17, Elvin Beqiri ka bërë publike ditën e sotme, listën me 25 futbollistët e grumbulluar për tur
Trajnerit të Orleansit nuk i mjafton stoli, por preferon ta ndjekë skuadrën e tij në një vënd aspak normal (FOTO LAJM) Një ngjare e pazakontë ka ndodhur në Francë. Didier Olle Nicolle trajneri i Orleans, ka preferuar të ndjekë takimin që
Flasin statistikat, Max Allegri trajneri më i mirë në Europë Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej
Shikoni kur Sanchez i ze vendin Solsjakerit, dhe mënyrën si regon trajneri (VIDEO) Alexis Sanchez ka brë një gafë të pazakontë teksa i ka zëndë vendin trajnerit Ole Gunnar Solskjaer pa dashje. Sanch
Deschamps shpallet trajneri më i mirë për vitin 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit "Globe Soccer Awards" shpërndan çmimet për vitin e kalur. Francezi, Didier Deschamps është shpallur trajneri
Solskjaer shkruan historinë te Manchester United Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte kundër Newcastle me rezultatin 0-2 në "St. James Park",
​Interi me deklaratë zyrtare për Jose Mourinhon Interi ka lëshuar një deklaratë për ta bërë të ditur se ata nuk janë duke kërkuar për ta zëvendësuar trajnerin Luciano S
Tërmet tek Real Madrid, Perez kundër shitjes së yllit, sherr me Scolarin Don Balon shkuran se ka patur polemika mes presidentit Florentino Perez dhe trajnerit Santiago Solari në lidhje me shit
Messi lavdëron Valverden: Duhet të qëndorjë te Barcelona Lionel Messi kërkon që trajneri Barcelonës Ernesto Valverde të qëndrojë gjatë tek Barcelona. Madje ylli argjentinas kërk
Trajneri i argjentinës, premton rikthimin e Lionel Messit në kombëtare Trajneri i Argjentinës Lionel Scaloni, në një intervistë të fundit, shprehet optimist për rikthimin e Lionel Messit në
Manchester United po përgatitet për të marrë Allegrin Trajneri i Juventus është emri më i ri i konsideruar si trajneri i ardhshëm i “Djajve të Kuq”. Një gjë të tillë e ka zbu
Gol në minutën e fundit, Ndoji i jep fitoren Brescias Mesfushori i Kombëtares, Emanuele Ndoji, i ka dhuruar fitoren skuadrës së tij Brescia ndaj Cremoneses që përfundoi me re
I kërcënohet familja, Fernandinho refuzon ftesën e Brazilit Futbollisti Manchester City-t Fernandinho ka refuzuar ftesën e kombëtres së brazilit për shkak se atij i është kërcënuar
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë