Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

trajneri

Trajneri i Reims lavdëron Zenelin Trajneri i Reims ka pasur vetëm fjalë të mira për Arbër Zenelin. Trajneri David Guion e ka lartësuar Arbër Zenelin, i
Një fjalë mjaftoi që ky djalë të humbasë peshën (FOTO LAJM) Një 28-vjeçar ka humbur rreth 63kg për 15 javë pasi trajneri i tij personal e ndaloi të merrte ushqim të gatshëm nga biz
Skuadra e njohur e La Ligës shkarkon trajnerin Skuadra e Villareal ka shkarkuar sot trajnerin e Luis Garcia Plaza. Shkak janë bërë rezultatet e dobëta të nëndetëses
Goditi me kokë kundërshtarin, dënohet trajneri Italian (VIDEO) Trajneri i Luccheses Giancarlo Favarin,është dënuar nga Federata e Futbollit të Italian me pesë muaj pezullim teksa godi
Trajneri i Cardiffit tregon si e bindi Sala-n të transferohet në Premier League (FOTO LAJM) Trajneri i Cardiffit, Neil Warnock ka folur për mënyrën se si arriti të bindë Emiliano Sala për të lënë Nantes për Blueb
Trajneri i Cardiff Cityt flet për herë të parë pas zhdukjes së Emiliano Sala Në vigjilje të sfidës ndaj Arsenalit, trajneri i Kardifit në Premier League, Neil Warnock, ka folur për herë të parë që
Kombëtarja U-20 grumbullohet në Durrës, kjo është lista e lojtarëve (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë U-20, e drejtuar nga trajneri Ilir Biturku është grumbulluar në kompleksin “Tropikal”, në Durrës
Guardiola: Këto tre skuadra dominojnë botën e futbollit Pep Guardiola duket se ka një shije të hidhur nga Real Madridi, që nga koha e tij si trajner i Barcelonës. Trajneri s
Shkarkohet trajneri i skuadrës së Superligës Trajneri Gentjan Mezani ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës së Luftëtarit. Lajmi është konfirmuar nga Mezani,
Monaco rikthen në detyrë trajnerin Leonardo Jardim Monaco ka lëshuar një komunikatë zyrtare, duke e konfirmuar rikthimin e Leonardo Jardim në postin e trajnerit vetëm pas
Emery e priste shkarkimin e Jose Mourinhos Unai Emery tha se nuk ishte i befasuar aspak nga shkarkimi i Jose Mourinho, teksa trajneri i Arsenalit paralajmëroi kërc
Trajneri i Majlindës: E arta e Kombit (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, sot mori medaljen e artë në Grand Prix Tel Aviv në Izrael. Kelmendi e nisi për
Henry rrezikon shkarkimin, ndeshja ndaj Dijon do të jetë vendimtare për të ardhmen e tij te Monaco Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për
Trajneri i Arsenalit: Zhdukja e Emiliano Sala është e tmerrshme Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, i cili ishte përballur me Sala gjatë kohës sa ishte menaxher i PSG, ka folur për zhduk
Hazard tregon të vërtetën: Trajnerët e Chelsea-t mërziten me mua Eden Hazard ka një problem me të gjithë trajnerët e Çelsit. belgu i zemëron ata dhe do vazhdojë ta bëjë edhe me trajneri
Tuchel ka një kërkesë interesante për drejtuesit e PSG Përkundër shpenzimeve marramendëse të Paris Saint Germain viteve të fundit, trajneri Thomas Tuchel ka ende një kërkesë p
Flet edhe trajneri i Nantes për humbjen e Emiliano Sala Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte firmosur për ekipin e Premier Leagues, Cardiff City n
Milot Rashica zë vend në formacionin e javës në Bundesliga (FOTO LAJM) Vetëm një shans i dhënë nga trajneri i tij dhe Milot Rashica jep më të mirën nga vetja. Ylli i Kosovës është paraqitu
Ibrahimovic: Pogba ndihet i lirë pas largimit të Mourinhos Ish-futbollisti i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviq, ka thënë se Paul Pogba tashmë po ndjehet i lirë pas largimit të
Trajneri i Malagas i thur elozhe Keidi Bares Kush e njeh Huanm Muniz, e di mirë se në punën e tij, meritokracia është rregulli bazë. E, teksa në skuadrën e Malagas k