999 rezultate për

trajneri

Trajneri i ri i Partizanit/ Franko Lerda merr ekipin kryeqytetas Partizani ka vendosur t’i besojë sërish drejtimin teknik një italiani. Demat e kuq që u shpallën kampionë të kategor
Pas largimit të Sarrit, Chelsea gjen trajnerin e ri Teksa Maurizio Sarri do të largohet nga Chelsea për tu bashkuar Juventusit, blutë e Londrës tashmë kanë duket se kanë gj
Trajneri i ri i Milanit mbërrin në Milano, gati firma Marco Giampaolo është gati të fillojë aventurën në stolin e Milanit. Trajneri i Sampdorias është në Milano për t'u ta
Merr fund telenovela, Sarri prezantohet te Juventus këtë datë Mauricio Sarri do të jetë trajneri i Juventusit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Kampionët e Italisë kanë kthyer sytë
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
ZYRTARE/ Roma prezanton trajnerin e ri Roma ka njoftuar se Paulo Fonseca do të jetë trajneri i tyre që nga fillimi i sezonit të ri. Trajneri 46-vjeçar ka në
Trajneri i Islandës: Përballë Shqipërisë prisja ndeshje të vështirë dhe e tillë rezultoi Erik Hamrén ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren shqiptare. Kuqezinjtë, në ndeshjen e tretë kualifikuese për Euro202
Refuzoi të përballej me Kosovën, Mali i Zi shkarkon trajnerin Mali i Zi shkarkoi nga detyra trajnerin serb Ljubisa Tumbakovic për shkak se refuzoi të përballej me Kosovën për kualifi
Skandali i trajnerit serb merr vëmendje në Angli, "BBC" raporton për incidentin Kombetarja e Kosovës barazoi me Malin e Zi 1:1 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020". Para
Edi Reja: Islandës ia kam frikën nga ajri, duhet të tregojmë forcën tonë në këtë përballje rajneri i përfaqësueses së Shqipërisë, Edoardo Reja, duket i gatshëm të nisë aventurën e tij në krye të kuqezinjve me nj
Shokuese për Malin e Zi: Serbët nuk pranojnë të luajnë kundër Kosovës E pabesueshme por e vërtetë. Trajneri serb i Malit të Zi, Ljubisha Tumbakoviç, nuk ka mundur të përballojë presionin nga
"Jemi të gjithë gati", Hysaj: Reja ka ndryshuar klimën e Kombëtares Kapiteni i Kombëtares, Elseid Hysaj, ishte i pranishëm në konferencën për shtyp në prag të sfidës së nesërme ndaj Island
Trajneri i Kosovës: Mungesat peshojnë, por mbetem optimist Pavarsisht mungesave të shumta që do të ketë Kosova në mesfushë, trajneri i dardanëve Bernard Challandes në konferencën
Zyrtare: Tare bind Inzaghin, trajneri rinovon deri në 2021 Simone Inzaghi ka rinovuar kontratën me Lazion deri më vitin 2021, duke hedhur këshu poshtë mundësinë që ai të marrë dre
Trajneri ri i Kombëtares u rrëzua keq, ish-sekretarja e FSHF-së: I bën mirë se i ul p*rdhët (FOTO LAJM) Edi Reja e nisi me një incident përvojën te Kombëtarja Shqiptare, teksa që në konferencën e parë për shtyp, ku bënte pub
Zyrtare: Ish-trajneri i Realit merr drejtimin e klubit të madh spanjoll Julen Lopetegui u emërua në krye të Sevillas, duke firmosur deri në vitin 2022. 52-vjeçari përflitej prej disa ditësh
Konfirmon Lotito, Inzaghi mbetet te Lazio Trajneri italian ka vendosur të qëndrojë edhe më tutje te skuadra romake. Claudio Lotito ka konfirmuar lajmin e rinov
Balaj: Skema me dy sulmues perfekte, me Rejën jemi OK Bekim Balaj është gati për ndeshjet me Islandën dhe Moldavinë. Sulmuesi shkodran ka dalë në konferencë për shtyp, du
Trajneri i Kosovës zbulon formacionin më të cilin do luaj Kosova sot ka zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshjeve kundër Malit të Zi dhe Bullgarinë në kuadër të kualifikimeve