999 rezultate për

trajneri

Plas tek Luftëtari, trajneri ikën një ditë para nisjes së kampionatit Nuk kanë fund çudirat te Luftëtari i këtij sezoni. Vetëm 1 ditë para ndeshjes debutuese në kampionat ndaj Tiranës, bluzi
De Biasi "skanon" merkaton në Serie A: Juventusi i shkëlqyer Gianni De Biasi ka komentuar merkaton e verës në Serie A. Në një reagim për "Derbyderbyderby", ish-trajneri i Kombëta
Robben tregon trajnerin më të mirë që ka punuar Arjen Robben i cili vendosi të tërhiqet nga futbolli sezonin që lamë pas, ka treguar trjanerin me të mirë me të cilin ka
Trembet Juventusi, rëndohet gjendja e trajnerit Sarri Klubi i Juventusit, nëpërmjet një deklarate zyrtare ditën e sotme, ka bërë me dije gjendjen e rëndë shëndetësore që po k
Trajneri i United me superlativa për Pogba-n pasi lojtari kërkoi të largohej Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër in
Xhaka, entuziast për trajnerin dhe sezonin e ri Unai Emery e ka nisur mbarë sezonin e ri në Premierligë, i dyti në stolin e klubit anglez. Arsenali startoi me fitore
Bale e James? Zidane vendos përfundimisht Trajneri francez llogarit për sezonin e ardhshëm në futbollistin uellsian dhe atë kolumbian Gareth Bale dhe James Rod
Lukaku tregon pse zgjodhi Interin Lukaku u largua nga Manchester United për të u transferuar tek Interi. Ai ka treguar arsyjen e këtij largimi nga klub
Sadiku në moment të vështirë, trajneri i Levantes s’e lejon të stërvitet me skuadrën Armando Sadiku vazhdon të përjetojë një situatë aspak të këndshme në radhët e Levantes në kampionatin spanjoll. Trans
Nuk shkoi në stërvitje, Lukakun e gjen belaja tani me klubin Mungesa në seancën stërvitore të radhës do t'i kushtojë shumë Lukakut sipas BBC, e cila konfirmoi se lojtari do të gjobi
Shqipëria U-19 fillon grumbullimin, del lista kuqezi (FOTO LAJM) Shqipëria U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në prag të pjesëmarrjes
Braktisti Shqipërinë, grekët tradhtojnë Durmishajn U transferua me shumë bujë tek Olympiakos dhe duket se kjo ishte një nga arsyet pse e joshën Fiorin Durmishajn që të zgj
Shkarkohet trajneri i njohur Eliminimi nga turi i parë i Champions League nga uellsianët e TNS dhe nga turi i dytë i Europa League nga sllovakët e Sl
Trajneri i Romës kontakton personalisht Hysajn Elseid Hysaj në merkato i ngjan një telenovele. Disa seri, disa zhvillime dhe të dhëna që kundërshtojnë njëra-tjetrën ng
Braktisi lojën ndaj Feronikelit, trajneri serb shkarkohet nga Slovan Bratislava Slovan Bratislava ka shkarkuar dy trajnerët e tij, Vladimir Radenkovic dhe trajnerin fizik Srdjan Zirojevic, të cilët nu
Armando Sadiku largohet nga Levante Armando Sadiku nuk e ka të ardhmen te Levante. Kjo është e dhëna më e fundit nga mediat spanjolle pranë këtij ekipi, tek
E konfirmon trajneri i Bosnjës: Dzeko pëlqen Interin Trajneri i Bosnjeës, Robert Prosinecki ka deklaraur se Dzeko i ka folur disa herë atij për Interin. Sipas tij, Dzeko
"Çmendet" Kukësi, tenton Jashanicën Kukësi është skuadra më aktive në këtë merkato vere. Pas shkarkimit të trajnerit Ernest Gjoka, te verilindorët janë larg
Tmerr në Rumani: Trajnerit i bie infrakt gjatë ndeshjes (VIDEO) Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Univ
Sarri: Ronaldo mund të luajë ku të dojë, është më i miri Maurizio Sarri e ka vlerësuar lartë paraqitjen e Gonzalo Higuainit dhe Cristiano Ronaldos në humbjen 3-2 ndaj Tottenham