999 rezultate për

trajneri

Lampard: Futbolli i Sarri-t është fantastik Frank Lampard, trajneri i Derby County dhe ish-mesfushor i Chelsea-t, ka folur për "Goal.com" në lidhje me trajneri e "B
Vjen deklarata bomb e trajnerit të Fury: Përgatituni për sfidën e madhe në fund të 2019-ës "Ka më shumë gjasa që Tyson Fury të duelojë ndaj Anthony Joshua në fund të këtij viti se sa të zhvillojë revanshin me Do
E la jashtë Kombëtares, Hummels akuzon Low Para se të luheshin ndeshjet kundër Serbisë dhe Holandës, trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, zyrtarizoi një vendim të g
Stoli kuqezi, arrihet akordi me trajnerin e njohur Italian Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit është në kërkim të trajnerit të ri të Kombëtares sh
Mancini: Fitorja e pritshme, shfryrja e Balotellit nuk është problem për askënd Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka folur për "Rai"-n në përfundim të fitores 6-0 të marrë kundër Lihtenshtejnit.
Spanja mbetet pa trajner për sfidën ndaj Maltës Spanja do të luajë sot në transfertë ndaj Maltës një ndeshje e lehtë në letër për skaudrën iberike. Por në këtë sfidë
Luis Enrique: Spanja është më e mirë se Barcelona Në prag të ndeshjes ndaj Maltës, e vlefshme për takimit të dytë kualifikues për Euro 2020, në program për ditën e martë,
Edvin Murati: Astrit Hafizi do të ishte trajneri i duhur për Kombëtaren "Në krah të majtë nuk ka njeri, pse mos të luaj(qesh)". Kështu e nis Edvin Murati intervistën e tij nga Andorra për "Sup
Ish-trajneri i Bosnjës “vetëkandidohet” për stolin e Kombëtares Trajneri i njohur boshnjak dhe legjenda e Jugosllavisë, Safet Sushiç, gjendet prej muajsh pa një skuadër, pasi u largua
Hysaj: Ta harrojmë Panucci-n, vetëm për fitore ndaj Andorrës Shqipëria i nisi eliminatoret e Euro 2020 me një goditje të rëndë, ku humbja në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë u shoqëruar e
Mediat në Itali e bëjnë të sigurtë: Edoardo Reja trajner i Shqipërisë (FOTO LAJM) Në Itali nuk kanë asnjë dyshim, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i përfaqësues shqiptare. Tekniku italian nuk ka prefer
Cafu: Gattuso më i mirë si trajner se sa kur ishte lojtar Legjenda e Milanit, Marcos Cafu, mbrojtësi brazilian që luajti për 5 sezone me kuqezinjtë (2003-2008), duke folur për “S
A do jetë trajneri i Shqipërisë? Përgjigjet Edoardo Reja Shkarkimi i Christian Panucci nga drejtimi i kombëtares së Shqipërisë ka ndezur zërat për trajnerin e ardhshëm të kuqezi
Trajneri Danimarkës: Nuk duhej ta nënvlerësonin Kosovën Age Hareide, trajneri i Danimarkës, tha para ndeshjes se për ta, ky takim miqësor, është si një stërvitje para përballje
Ibrahimovic zgjedh trajnerin më të mirë me të cilin ka punuar Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic ka rrëfyer sot se ka punuar me shumë trajnerë të mëdhenj në karrierën e tij. Por i py
Zyrtare: Ish-trajneri i Luftëtarit merr drejtimin e Gjilanit Gjilani ka arritur marrëveshje me trajnerin nga Shqipëria, Gentian Mezanin, i cili do të bashkohet me klubin në ditën e
Chelsea nis kërkimet për trajnerin e ri Humbja 2-0 e pësuar në kampionat kundër Everton-it ka shtuar pakënaqësitë e drejtuesve të Chelsea-t, të cilët duket se j
Thomasi u përjashtua nga Panucci, flet Foto Strakosha Thomas Strakosha u la jashtë nga Panucci teksa Italiani nuk prefori ta grumbullonte me Kombëtaren shqiptare për arseye d
Flet trajneri i Turqisë: Ndaj Shqipërisë do të jetë ndeshje e fortë, duam ta nisim me fitore Përfaqësuesja e Turqisë do të jetë rivali i parë i Kombëtares së Shqipërisë, në ndeshjen e parë për kualifikueet e Europ
Trajneri Tottenham zbulon favoriten për fitimin e Champions Tottenham-i i tij, duke eliminuar Borussia Dortmund, fitoi biletën për në çerekfinalen e Champions League, aty ku do të