999 rezultate për

trajneri

Romagnoli justifikon Giampaolon: Fajin për "fundosjen" e Milanit e kemi ne Pas humbjes 1-3 në “San Siro”, kundër Fiorentinës, gishti i akuzës është i drejtuar nga trajneri Marco Giampaolo. Sid
Conte thyen rekordin, bëhet trajneri i parë në Serie A që fiton.. Antonio Conte ka vendosur një rekord duke u bërë trajneri i parë i Interit duke arritur pesë fitore në pesë ndeshjet e p
Ish-trajneri i Partizanit pranë klubit të njohur italian Duket se ndryshimi te Triestina vjen nga pankina, aty ku trajneri Massimo Pavanel i ka dhënë fund eksperiencës. Rezul
Jurgen Klopp, trajneri më i mirë Klopp është shpallur trajneri më i mirë për vitin 2019 Triumfi në Ligën e Kampionëve dhe Superkupën e Evropës, ka bër
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Disa herë kampion, ndërron jetë trajneri italian Walter Nicoletti është ndarë nga jeta pas një beteje të gjatë me sëmundjen. “Teleromagna24” se ai ndërroi jetë gjatë
ZYRTARE/ Ish-ylli i Kombëtares shqiptare, mer drejtim e Prishtinës (FOTO LAJM) Bylbyl Sokolit është tërhequr shumë shpejt nga stoli i Prishtinës. Në një konferencë të jashtëzakonshme të organizuar në
Plas te Partizani, Lerda përzë Trashin nga stërvitja Duket e habitshme, por realiteti mbetet i hidhur te Partizani i këtij sezoni, pasi të kuqtë nuk mund ta shtyjnë dot një
E BUJSHME/ Bisedova me Perez, jam gati të drejtoj Real Madrid (FOTO LAJM) Zërat për një shkarkim të trajnerit Zinedine Zidane nga skuadra e Real Madrid bëhen gjithnjë e më të shumtë. Sidomos pas
ZYRTARE/ Migjen Basha bëhet me ekip të ri (VIDEO) Migjen Basha më në fund ka vendosur për të ardhmen e tij. Pas largimit nga Arisi në Greqi, mediat e lidhnin me një kalim
Trajneri i Atalantës: Do të jemi befasia e Ligës së Kampionëve Për herë të parë në historinë e saj skuadra e Atalanta do të luajë në Champions League. Trajneri Gian Piero Gasperini, n
Tërbohet Higuain, godet me shkelm trajnerin dhe banderolën (VIDEO) Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha. Protagonist ka qenë argjenti
Moment aspak i mirë për Shaqirin, bëhet problematik dhe te Zvicra Xherdan Shaqiri nuk po kalon aspak një moment të mirë. Shqiptari nuk po gjen hapësira te Liverpooli, teksa në ndeshjen e
Fërshëllyen 90 minuta ndaj Neymar, Trajneri i PSG-s i del në krah tifozëve Neymar JR është rikthyer dje në skuadër, në ndeshjen kundër Starsbourg, por tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë brazili
Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
5 gola të pësuar në 45' e para, trajneri i Kosovës tërbohet ne tunel (VIDEO) Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Koso
Trajneri i Anglisë: Kosova duhet të jetë krenare me skuadrën që ka Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka folur pas fitores 5-3 kundër Kosovës në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020.
Humbja e Kombëtares, komenton ish-drejtori i shtypit në FSHF Nga Gert Çarçani Shperthimi emotiv dhe i zakonshem pas humbjes me Francen serish ka rritur dozat e agresionit
Trajneri i Çekisë e thotë "troç": Kosova po shkruan historinë Paraqitja e përfaqësueses së Kosovës është përshëndetur edhe nga trajneri i kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy. P
Shkarkohet trajneri i parë në Premier League për këtë sezon Spanjolli Javi Garcia, i cili mbërriti te Watford në janarin e vitit 2018 si pasardhësi i Marco Silva-s, është shkarkuar