999 rezultate për

trajneri

Legjenda e United zbulon trajnerin e ardhshëm Legjenda e Manchester United mund të kishte rënë në sy një aludim të madh për të ardhmen e ish menaxherit të Juventusit
Sampdoria prezanton trajnerin e ri (FOTO LAJM) Sampdoria ka zgjedhur trajnerin e ri, që do të drejtojë skuadrën për pjesën tjetër të sezonit. Klubi xhenovez ka shka
Moti i keq në Norvegji, frikë për lojtarët e Spanjës (VIDEO) Spanja mbërriti në Oslo rreth orës 14:30 ditën e djeshme, në qytetin ku sot do të luhet ndeshja kundër Norvegjisë, e vle
A do të rinovojë trajneri Reja? Armand Duka sqaron situatën Armandnd Duka, presidenti i FSHF-së, për RTSH ka folur nga stadiumi ku do të luhet Turqi-Shqipëri. “Atmosfera është
Del formacioni zyrtar: Reja surprizon me titullarët Shqipëria luan sonte në Turqi dhe për të mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit për në “EURO 2020” duhet që të besuarit
Bie psita De Biasi, Sampdoria arrin akodrin me trajnerin legjendar Gara për pankinën e Sampdorias po bëhet gjithnjë e më interesante. Nga gati prapakthehu, deri tek arritja e akordit, tra
De Biazi alternativa e parë për të marrë drejtimin e Sampdorias Giani De Biasi mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre pas një pauze të gjatë. Ish-trajneri i Kombëtares shqipta
Messi tregon trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë gjithë karrierës Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. "Ylli" argjentinas ka punuar me sh
Allmuça jep dorëheqjen, drejtuesit e Dinamos refuzojnë Për Dinamon problemet nuk kanë të sosur. Për shkak të rezultateve negative në këto 4 javë, trajneri Igli Allmuça ka para
Prezantohet Pioli: Gjykimet t’ia lëmë fushës, këtu për të çuar Milanin në Champions Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do
Pas zyrtarizimit të Piolit, flet Maldini: Ne menduam gjatë dhe firmosëm me një trajner të mirë Sot dhe zyrtarisht klubi i AC Milan ka zbuluar emrin e trajneri të ri. Stefano Pioli, i cili para se të marrë drejtim
ZYRTARE: Milani shkarkon trajnerin Marco Giampaolo Milani ka shkarkuar nga posti i trajnerit, italianin Marco Giampaolo. Përmes faqes zyrtare, skuadra nga Serie A ka fa
Ibrahimovic "shpërthen" ndaj trajnerit të Suedisë Trajneri i Suedisë Jan Andersson, ka marrë akuza të rënda nga Zlatan Ibrahimovic. Legjenda nuk është ftuar për dy nde
Takimi me Halilin, merret vendimi për trajnerin Ardian Mema Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka konfirmuar në krye të detyrës trajnerin, Ardjan Mema. Tekniku kryeqytetas konfi
Milan pritet të shkarkojë sot Giampaolo-n, del në skenë një emër shumë i njohur Aventura e trajnerit Marco Giampaolo nuk ka zgjatur më shumë se 5 muaj te Milani. Kuqezinjte kanë shkarkuar nga detyr
Trajneri i Turqisë i trembet Shqipërisë: Kanë lojtarë të mirë që luajnë në Seria A Trajneri i përfaqësueses turke, Senol Gunes, ka deklaruar se Shqipëria është një kundërshtar shumë i rrezikshëm. Turq
Dorëhiqet trajneri i klubit të Seria A Eusebio Di Françesko largohet nga Sampdoria. Mes trajnerit dhe klubit xhenovez, ka një akord për të prishur kontratën, d
Valdes shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës, ky është shkaku Ish-portieri i Barcelonës, Viktor Valdes, nuk është më trajneri i skuadrës së 19-vjeçarëve të klubit katalanas. Vald
"Më kërkuan të merrja trajnerin vetë në telefon", mesfushori tregon ftesën e çuditshme për kombëtare Nadiem Amiri ishte një ndër emrat surprizë në listën e kombëtares Gjermane. Mesfushori i Leverkusenit, i cili numëron 24
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi