999 rezultate për

trafiqeve

Si u shkatërrua grupi shqiptar i trafiqeve, kush janë dy kokat e bandës Ishte viti 2016 kur një bandë shqiptare u shkatërrua në tetor nga autoritetet italiane. Abanda trafikonte drogë midis
Klandestinë drejt Anglisë, kapen 3 persona në Rinas Një tjetër operacion për parandalimin e kalimit të paligjshëm të kufirit nëpërmjet dokumentave të falsifikuara qëhstë go
Mbushën peshkun e ngrirë me të "bardhë", kapet shqiptari pjesë e grupit të trafiqeve Një shqiptar është akuzuar nga gjykata e Roterdamit me 5-7 vite burg pasi u shkatërrua një grup kriminal me 7 persona.
Tentoi të trafikonte për prostitucion 30 vjeçaren, kapet tironsi Finalizohet një tjetër operacion për parandalimin dhe goditjen e tentativës për trafikim të femrave me qëllim shfrytëzim
Me tuta dhe trendy, nuk e keni parë ndonjëherë ministrin Demiraj kështu (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj zhvilloi një takim në drejtorinë vendore të Policisë në Qarkun Vlorë, ku f
PD: I dënuari emërohet shef i trafiqeve Kreu i Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, ka denoncuar sot emërimin e Nardi Nelit si shefi i
Ishin nisur drejt Gjermanisë, kapen në Muriqan 14 sirianë Një grup klandestinësh sirianë janë kapur në veri të vendit. Mësohet se nga shërbimet e Stacionit te Policisë Kufitare
Arrestohet “Tony Montana” që shfrytëzonte një vajzë për prostitucion Dy persona janë vënë në pranga në Lezhë, pasi kanë shfrytëzuar për prostitucion një vajzë. Arrestimi i tyre është realiz
Trafik armësh, pranga tre personave në Shkodër Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona nën akuzën e trafiqeve të paligjshme të armëve. Arrestimi është bërë në
Ish-shefi i Trafiqeve arratiset e kërkon azil politik Ish-shefi i Trafiqeve në Policinë e Fierit, Dritan Zagani, i cili ishte në "arrest shtepie" për dekonspirim të aksioneve
Qëllohet me armë Shefi i Trafiqeve, në kërkim 4 persona Shefi Kundër Trafiqeve dhe Narkotikëve në Sarandë është qëlluar mbrëmë me armë. Sipas policisë shefi Kundër Trafiqeve dh
Didi- Carta: Bashkëpunim në goditjen e trafiqeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi takon Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Guardia Di Financa,
Tahiri-Alfano: Luftë e përbashkët kundër trafiqeve Saimir Tahiri, ministër i Brendshëm në qeverinë e ardhshme “Rama”, mori dje mbështetjen e Italisë për integrimin tahirie
Zhduket 20 vjeçarja nga Tirana, dyshohet për trafikim jashtë vendit Prej pesë ditësh një 20 vjeçare nga Tirana është zhdukur dhe dyshimet e para janë trafikimi jashtë vendit. Që me 31 korr
Korçë, vret veten efektivi i trafiqeve Vret veten efektivi i trafiqeve në Drejtorinë e Policisë Korçë, njëherësh djali i nënprefektit të Blinishtit Dornjel Mil
Bashkëpunim në luftën kundër trafiqeve të paligjshme Presidenti Nishani priti sot në një takim Komandantin e Përgjithshëm të Rojes së Financës italiane, Saverio Capolupo, i
Berisha: Opozita ti harrojë skafet Në mbledhjen e Grupit Kuvendor të PD-së, kryeministri Berisha e cilësoi të papranueshme nismën që opozita ka dorëzuar në
Meta-Smith: Vlerësohet lufta ndaj trafiqeve të qënieve njerëzore Në vijim të vizitës së tij disa ditore në SHBA, kreu i LSI-së Ilir Meta është pritur në një takim nga Kongresmeni Christ
PSHA shpall programin e saj politik Partia Shqiptare Atdheu ka shpalosur gjatë ditës së sotme platformën dhe programin politik. Me slloganin "Askush nuk ësh
Policia: Shkollat 9-vjeçare, më të rrezikuarat nga droga Zonat periferike të Tiranës janë edhe zonat më të frekuentuara nga shitësit e drogës në kryeqytet, ndërsa zemra e këtij