999 rezultate për

trafik

"Të vras po ike", dëshmia rrëqethëse e vajzës shqiptare të trafikuar Trafikimi i qënieve njerëzore është një ndër fenomenet më negative që ka shoqëruar tranzicionin e gjatë në Shqipëri pas
SkyNews: Si i trafikojnë e i shesin shqiptarët vajzat si prostituta Trafikimi i qënieve njerëzore mbetet akoma një nga plagët më të rënda në botë, si edhe në vendin tonë. Televizioni pr
Dëbora në New York, shënohet histori Tetë viktima, rrugë të bllokuara, fluturime të anuluara si pasojë e reshjeve të dëborës. Nju Jorku po përjeton stuhinë e
Sot ndizen qirinj për nder të viktimave që humbën jetën në aksident me ambasadoren turke Ndizen qirinj për viktimat në trafik, 6 persona humbin jetën vetëm në dy ditët e fundit Për nder të Ditës Botërore për P
Parfumosën 250 kg drogë shqiptare për ta trafikuar, arrestohen 6 persona në Itali Policia italiane ka arrestuar 6 persona mëngjesin e sotëm të cilët akuzohen për trafikimin e 250 kg marihuanë dhe gjysëm
Vrasje dhe trafik droge, kush janë 12 "killerat" më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, dhe 17 të Fierit, ditën e sotme policia është fokusuar
Bosi që futi 300 kg kokainë! Si u kap shqiptari, kokë e grupit të trafikantëve në Greqi Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja sa i përket operacionit të dy ditëve më parë ku u kapën 300 kilogram kokainë e
Universiteti i Tiranës pezullon pedagogun Shoraj i arrestuar për trafik droge Universiteti i Tiranës ka pezulluar nga detyra pedagogun Dritan Shoraj pak ditë pasi ai u arrestua nga Policia e Tiranës
I dënuar në Itali për trafik droge, merret vendimi për pedagogun e Ekonomikut Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për pedagogun e Dritan Shoraj, i dënuar në Itali me 4 vite
"Hellbanianz", jeta luksoze e bandës shqiptare që trafikon kokainë të klasit A Grupi shqiptar i njohur si "Hellbanianz" po bën kërdi në Britaninë e Madhe. Së fundmi ka qënë gazeta prestigjoze bri
Kërkesa e çuditshme e Ramës: Kërkojini falje Tahirit Kryeministri Edi Rama ka kërkuar mbrëmjen e sotme nga gazetarët dhe analistët që t’i kërkojnë ata falje ish-ministrit Ta
Policia në Mitrovicë bën namin duke gjobitur këmbësorët Policia në Mitrovicë ka njoftuar se për dy javë ka shqiptuar më shumë se 40 gjoba ndaj këmbësorëve që nuk respektojnë sh
Trafikonin qënie njerëzore, gjykata vendos masën e sigurisë për 5 të arrestuarit e Shkodrës Gjykata e Shkodrës ka marrë vendimin për 5 të arrestuari e operacionit “GRE-HOT” në Shkodër. Masa e sigurisë për g
Trafikim, grabitje e heroinë, Franca në alarm nga mafia shqiptare Mafia shqitare duket se e ka shtrirë ndikimin e saj në të gjithë europën. Së funmdi në lidhje me badat kriminale shq
Shkatërrohet grupi i trafikantëve në Itali, kush janë 8 shqiptarët e arrestuar Dhjetë persona janë arrestuar në Monza dhe në disa qytete të tjera të Italisë për trafik të lëndëve narkotike. Sipa
EMRAT/ Shkatërrohet banda e trafikut të qenieve njerëzore në Shkodër (VIDEO) Arrestohen 5 persona dhe shpallet në kërkim një tjetër për veprat penale ‘Trafikimi i qenieve njerëzore’ dhe ‘Ndihma për
Trafikonin lëndë narkotike, kush është familja shqiptare e arrestuar në Belgjikë Një familje shqiptare është dënuar me burg për shkak se akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Gjykata Penale n
Metodë gjeniale për të fshehur kokainën, kush janë 2 trafikantët e kapur në Durrës (VIDEO) Policia ka dhënë detaje për arrestimin e dy trafikantëve mbrëmjen e djeshme tek “Ura e Dajlanit” në Durrës. Më datë
Kaos me trafikun në rrugën e Rinasit, ARRSH nuk mban asnjë përgjegjësi Bllokimi i rrugës Vorë – Fushë Krujë, në të dyja korsitë ka krijuar kaos në lëvizjen e automjeteve, në aksin kryesor të
Gati për të trafikuar 80 kg drogë, merret vendimi për 6 shkodranët Gjykata e Shkodrës së fundmi ka marrë vendimin për masën e sigurisë për 6 shtetasit e arrestuar Kristjana Bujaj, Gjeto P