999 rezultate për

trafik

Kapen në Greqi tre trafikantë droge, mes tyre një 22 vjeçare shqiptare Policia greke ka arritur të ndalojë tre persona të cilët kishin tentuar të arratiseshin. Gjatë kontrolleve në makinë
E pazakontë! Gjesti i trafikantëve shqiptarë të heroinës befason gjykatën Kohë më parë, lajmi i arrestimit të 14-shqiptarëve në Itali bëri bujë të madhe. Ky grup kriminal merrej me trafikimi
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Nuk jam narkotrafikant, as hajdut! Si shpërtheu Rama gjatë Show-t me FRESSH-istët (VIDEO) Ka qenë një gallatë e madhe emisioni i mbrëmshëm Top Shoë, ku kryeministri Rama u përpoq të tregonte se po bënte dialog
"Nuk jam trafikant", si shpërtheu Rama para kamerave (VIDEO) Kryeministri, Edi Rama në një monolog të përsëritur pas atij të bërë përpara 2 ditësh në rrjetin e tij social facebook,
Kapet trafikanti i armëve dhe municioneve nga Shqipëria në Kosovë Në Vërmicë është arrestuar një person pasi u zu duke kontrabanduar municion nga Shqipëria për në Kosovë. Atij iu gjet
Arrestohen 9 shqiptarë në Itali, trafikonin kokainë 92% të pastër nga Holanda Policia italiane ka njoftuar se ka vënë në pranga të paktën 9 shtetas shqiptarë, pasi janë të përfshirë në trafikun e ko
Infiltrohet brenda mafias shqiptare, gazetari nxjerr llahtaret në shesh (VIDEO) Trafiku i drogës nga mafia shqiptare është bërë shumë herë pjesë e mediave botërore dhe europiane për shkak të pushtetit
Aktori i serialeve turke akuzohet për trafik droge (FOTO LAJM) Të gjithë e kanë pëlqyer e sidomos femrat të cilat u çmendën pas bukurisë së tij që spikati me rolin e Sarp. Bëhet fjalë
Nga përdhunimet te trafiku i drogës, akuzat tronditëse ndaj VIP-ave shqiptarë Artistët shqiptarë krahas famës dhe arritjeve në art, kanë pasur problemet e tyre me ligjin dhe drejtësinë. Më posht
EMRI/ Ndjekje nëpër rrugët e Francës, kapet trafikanti shqiptar Policia e Francës ka vënë në pranga një 24 vjeçar shqiptar pranë qytetit të Lyonit, pas një ndjekje të gjatë. Të arr
Mali i Zi sjell te Krimet e Rënda prova të reja për Tahirin Autoritetet e Malit të Zi i kanë kthyer përgjigje Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me informacionet e kërkuara për
Kokainë dhe armë në pemët e krishtlindjeve, si u arrestuan dy trafikantët shqiptarë Policia e Bolzano në Itali, ka njoftuar s eka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë të cilët do të procedohen për trafikim
EMRAT/ Kush janë 14 shqiptarët e arrestuar në Itali për trafik droge Policia italiane ka shkatërruar mëngjesin e sotëm një grup të strukturuar kriminal me aktivitet në trafikun e drogës.
Drogë nga Shqipëria, shkatërrohet banda me 20 persona Një grup i strukturuar kriminal është shkatërruar nga policia italiane. Si pasojë e një aksioni të ndërmarrë nga kara
Basha heq dorë nga "duart e pastra", çon ish-trafikantin në krye të demokratëve të Patosit Me detyrimin e maxhorancës për të bërë dekriminalizimin, Lulzim Basha arriti të bindë një pjesë të skeptikëve se e ka se
I përfshirë në trafikun e drogës, kush është biznesmeni i zhdukur në Vlorë Ne familjen e Përparim Mazes që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetori”, qendër të qytetit të V
Kush është biznesmeni i përfshirë në trafikun e drogës në Vlorë Dyert e mortit nuk ka guxuar t’i hapë as Përparim Maze që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetor
Del një lidhje suprizë të trafikantit banane me vrasjet në bllok Lidhje interesante po dalin në skenë ndërmjet grupeve kriminale që po goditen nga policia shqiptare. Së fundmi mësohet s
Koka e drogave të forta në Itali, arrestohet shqiptari i rrezikshëm Shqiptarët jo pak herë kanë përfunduar koka të bandave të trafikut të drogës në vendet fqinje. Këtë herë një shqiptar