999 rezultate për

trafik

700 telefonata në 3 muaj, ononimi "gropos" dy trafikantët shqiptarë Dy trafikantë shqiptarë të heroinës kanë rënë në burg për trafik droge me vendim të gjykatës së Thonon në Gjenevë. 29 vj
Zbulohet një skandal, prokurori liron nga akuza disa persona të rrezikshëm Person me precedentë të mëparshëm penalë që i shpëton sërish drejtësisë. Ky është denoncimi që një qytetar bën në Fac
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
1 milion euro heroinë nga Irani, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Greqi Mediat greke vazhdojnë t’i kushtojnë rëndësi arrestimit të një bande, të përbërë kryesisht me shqiptarë, të cilët trafik
Një listë në xhepin e xhupit i bën gjëmën trafikantit shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar ditën e sotme, në Itali, i dyshuar për trafik droge. Policia dyshon se ai ushtronte
EMRI/ Trafikonte femra për prostitucion, ekstradohet nga Greqia shqiptari Njw 48 vjeçar shqiptar wshtw esktraduar nga Greqia pasi rezultonte nw kwrkim nga Shteti Shqiptar. I ekstraduari wsht
Zbulohet "droga e Ronaldos" në Rumani (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo duket se është kthyer në një fiksim edhe për trafikantët e drogës në botë. Kujtojmë se disa muaj m
Policit i ikën truri nga trafiku, përplas makinat në rrugë (VIDEO) Një polic i Nju Jorkut humb durimin derisa po priste në trafik brenda veturës zyrtare në Queens, dhe kështu përplas maki
Kjo është klinika që dyshohet për trafikim të organeve në Kosovë (VIDEO) Arrestohen 5 persona me dyshimin për trafikimin dhe të organeve dhe qelizave njerëzore Në këtë klinikë në Prishtinë
Klinika private në Prishtinë trafikonte organe Arrestohen 5 persona me dyshimin për trafikimin dhe të organeve dhe qelizave njerëzore Në këtë klinikë në Prishtinë
Policia zbarkon në një klinikë private, bëhej trafikim me organe njerëzore Pesë persona, punëtor të një klinike private në Kosovë, janë arrestuar nga ana e policisë me dyshimet se kanë kryer tran
Prekëse, djali ritakohet me familjen 21 vite pasi e kishin rrëmbyer (VIDEO) Një 29 vjeçar nga Kina është bashkuar me familjen e tij plot 21 vite pasi ishte rrëmbyer nga trafikantët. Xu Wenbin
U arratis 2 vite më parë në Gjermani, arrestohet "bosi" shqiptar i trafikut të drogës Një shqiptar i arratisur nga arresti shtëpiak në Padova të Italisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike, u arrestua
Trafik i frikshëm në Tiranë-Durrës, makinat bllokohen për dy orë Duket sikur sezoni ka nisur që tani, duke parë se gjendja gjatë pasdites së sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka qenë e
U kapën 20 milion euro drogë, shqiptari ndërmjetës i grupit të trafikut Një 41 vjeçar me origjinë nga Kosova ka përfunduar në prangat e policisë italiane. Qerim Lumi, banues në Treviso.
Dalin shifrat, 947 shqiptarë të trafikuara në Britani Trafikimi i qënieve njerëzore sipas Agjencisë Kombëtare të Krimit në Mbretërinë e Bashkuar po njeh rritje. Vetëm vitin e
Ka hije dyshimi rreth porositësve për vrasjen e biznesmenit Polia Ferdinant Polia ishte një prej promotorëve të turizmit malor në zonën e Thethit. Polia u ekzekutua të mërkurën e kalu
Kujdes në "Mbikalimin Kashar-Rinas", ARRSH tregon si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një postimi në faqen zyrtare ka njoftuar të gjithë përdoruesit e rrugës Tiranë-Durr
Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë 4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë
Dita e Verës, si do të devijohet trafiku në Tiranë Me rastin e festimeve për Ditën e Verës, Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë n