999 rezultate për

trafik

Trafik droge dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm një operacion i Policisë italiane të Modenas ka çuar në shkatërrimin e dy bandave s
U arrestua për trafik kokaine, nipi i Enverit hedh pas të shkuarën (FOTO LAJM) Mesa duket nipi i diktatorit Enver Hoxha ka lënë pasmomentet e vështira të jetës në burg, dhe shihet i lumtur krah bashk
Shkatërrohet banda e trafikantëve, arrestohen 5 persona Finalizohet një tjetër operacion për kapjen e personave të kërkuar për trafikim të lëndëve narkotike. Arrestimet janë
Shkatërrohet banda italo-shqiptare, Salvini: Asnjë tolerancë ndaj kriminelëve Antimafia italiane në bashkëpunim me Policinë e Firences kanë shkatërruar mëngjesin e sotëm një bandë që trafikonte lënd
I dënuar nga Krimet e Rënda për trafik droge, arrestohet 46-vjeçari (VIDEO) Policia e Mallakastrës në vijim të zbatimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, arrestoi një shtetas
41 aksidente në 24 orë, njëri me fatalitet Policia e Kosovës ka bërë të ditur se numri i aksidenteve në 24 orët e fundit ka qenë i lartë, e madje ka pasur të tillë
Arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge (VIDEO) Policia e Durrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për trafik të lëndëve narkotike. Në pranga u vu shteta
Përmes Shqipërisë, kjo është rruga e heroinës së Afganistanit për në Europë Iniciativa Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor ka publikuar raportin mbi funksi
Aksident i frikshëm në Elbasan, trafikndarjësja çan përmes makinën Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Librazhd ku vetëm fati ka bërë që të mos ketë viktima.
Trafikuan 2.5 ton drogë drejt Italisë para dy viteve, gjykata lë në burg dhe punonjësit e doganës Për grupin që trafikoi 2.5 ton drogë në Itali dy vite më parë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendi
Kapen trafikantët që shisnin drogë me aplikacionin e Snowden Një “emoji” për të porositur drogë nëpërmjet një aplikacioni “sekret” që fshin mesazhet pas tre sekondash. Getuesit gjet
Kapet lezhjani i dënuar në Itali për trafik droge Një 48-vjeçar nga Lezha, i dënuar në Itali për organizatë kriminale dhe trafik droge është arrestuar nga policia shqipta
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Kanë kapur vetëm punëtorët, nëna rrëfen për rolin e djalit të saj në mafien e jugut Në shtëpinë e Kujtim Zmajlit, i arrestuar pak muaj më parë si një nga korrierët që është rekrutuar nga trafikantët e dro
Policia, mos lëviz! Dalin pamjet e arrestimit të trafikantëve (VIDEO) Kanë dalë pamjet e arrestimeve në kuadër të operacionit "Brezi i gjelbër" sipas të cilit kanë rënë në pranga gjithsej 61
E FUNDIT/ 10 muaj hetime me grekët, kapen 61 trafikantë dhe shpërndarës droge (VIDEO) Gjatë ditëve të fundit në vend janë organizuar disa operacione të policisë së shtetit kundër trafikantëve dhe shpërndarë
Goditja e trafikantëve në Sarandë, mes tyre edhe një futbollist (FOTO LAJM) Detaje të reja kanëdalë nga aksioni i policisë në Sarandë në të cilin u shkatërrua një grup që merrej me trafikimim e lë
Edhe trafikant edhe frikacak, historia e shqiptarit dhe italianit që u kapën me drogë Dy persona u arrestuan, një 38 vjeçar shqiptar, banues në Piemonte dhe një 44 vjeçar, i lindur në Romë dhe banues në Ast
700 telefonata në 3 muaj, ononimi "gropos" dy trafikantët shqiptarë Dy trafikantë shqiptarë të heroinës kanë rënë në burg për trafik droge me vendim të gjykatës së Thonon në Gjenevë. 29 vj
Zbulohet një skandal, prokurori liron nga akuza disa persona të rrezikshëm Person me precedentë të mëparshëm penalë që i shpëton sërish drejtësisë. Ky është denoncimi që një qytetar bën në Fac