999 rezultate për

trafik

Jahte luksoze, diamante dhe pushime luksi: Vjen fundi i trafikantëve dhe hajdutëve? Nga jahtet luksoze, gurët e çmuar, udhëtimet e shtrenjta, veprat e kushtueshme të artit, deri te administrimi i titujve
Shkatërrohet grupi i trafikimit të drogës, në pranga 5 shqiptar dhe një grek Është goditur gjatë ditës së somte një grup kriminal që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike midis Shqipërisë dhe Gr
1 ton drogë e trafikuar përmes liqenit të Shkodrës, Leshaj: Nuk kam informacion Ministria i Brendshem Sandër Lleshaj flet nga Shkodra pas inagurimit të pikës së kalimit kufitar në Hanin e Hotit që lid
Ndal! Komandoja i hidhet sipër nëndetëses së trafikantëve (VIDEO) Ky është super aksioni që Rojet Bregdetare amerikane zhvilluan në ujërat e Oqeanit Paqësor, më 18 qershor. Gjatë pat
Asgjesohet grupi i trafikantëve në Itali, në pranga dhe dy shqiptarë Një grup trafikantësh të lëndëve narkotike ranë në prangat e policisë italiane ditën e sotme, mes të cilëve edhe dy shqi
Mashtronin të miturat për trafikim, kush janë pjestarët e bandës në Maliq (VIDEO) Finalizohet operacioni i koduar “Zereci”, i ndjekur me metoda speciale të hetimit, për goditjen e veprimtarisë kriminal
Mashtronin vajzat me fejesë, shkatërrohet grupi i trafikantëve në Korçë Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës pas zbulimit të një grupi kriminal që tentonte të trafikonte vaj
I shpallur në kërkim ndërkombëtar prej 10 vitesh, arrestohet në Vlorë 59-vjeçari Një 59-vjeçar është arrestuar pasditën e sotme në fshatin Novoselë të Vlorës duke e vendosur para përgjegjësisë penale s
Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen tre persona (VIDEO) Policia ka përfunduar me sukses operacionin antidrogë "Porosia e fundit", duke vënë në pranga 3 shtetas. M. K., 23 vj
Trafikuan 1.6 ton kokainë, si u zbulua shkodrani me çanta me euro (VIDEO) Biznesmeni nga Shkodra, Astrit Beqiri, i cili u arrestua tre ditë më parë gjatë operacionit ndërkombëtar antidrogë të ko
Seks në makinë, çfiti bllokon trafikun në tunel (VIDEO) Një çift në Cyrih të Zvicrës është incizuar duke kryer marrëdhënie në një veturë të mërkurën në mbrëmje, teksa ishte kri
Vetëm 48 orë pas arratisje, policia rikthen përsëri në burg shqiptarin e dënuar për trafik droge Ka përfunduar në prangat e policisë italiane shqiptari i arratisur nga qelitë e burgut. Lekë Luca, 34 vjeç, u arrestu
Një 34-vjeçar nga Maqedonia e Veriut i vdekur nga aksidenti në aksin Prishtinë-Ferizaj Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, 34 vjeçar me inicialet A.J është personi që ka ndërruar jetë në aksidentit që ka ndo
Trafikuan drogë nga Shqipëria dhe Turqia drejt Italisë, si u shpërbë organizata kriminale me shqiptarë Ata trafikuan drogë në nivel ndërkombëtar duke pasur bazën operacionale në Napoli dhe në Romë dhe disa degëzime edhe në
Iu duk vetja e i zgjuar! Si e pësoi i "forti" me Land Rover në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Sezoni i verës bën që në akse të caktuara të ketë trafik të rënduar për shkak të frekuentimit të plazheve. Kryesisht
Radarët "kapin" 24-vjeçarin që po hynte në Tiranë me shpejtësinë e erës (VIDEO) Një 24 vjeçar është ndaluar nga policia rrugore në hyrje të Tiranës nga aksi i rrugës që vjen nga Elbasani duke udhëtuar
Raporti i DASH për trafikun e qënieve njerëzore: Shqipëria nuk i përmbush standardet minimale Një raport vjetor i Departamentit amerikan të Shtetit për trafikun e qënieve njerëzore i publikuar të enjten, e klasifik
Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve.
Trafikonte drogë dhe mbante armë pa leje, arrestohet 30 vjeçari (VIDEO) Wshtë arrestuar një 30 vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri dhe rezultonte me precedent penal në fushën e narkotikëv
E bënë edhe këtë?! Trafikantët fshehin 8 kuintal kokainë në gurë (VIDEO) Trafikantët kanë shpikur mënyra të ndryshme për të fshehur drogën, por ky rast është i jashtëzakonshëm. Policia span