999 rezultate për

trafik

Çmontohet nga policia italiane rrjeti shqiptar i trafikut të 200 kg kokainë (VIDEO) Një bandë shqiptarësh që importuan mijëra euro kokainë nga Holanda në Romë, u çmontua nga policia italiane me arrestimin
Makina me targa zyrtare, "flakë" me 180 km/h në autostradë (VIDEO) Aksidentet nëpër rrugët e Kosovës këto ditë janë shtuar, ku shumë prej tyre po përfundojnë edhe me vdekje. Për këtë,
Shkatërrohet grupi i trafikimit të kokainës në Itali, "koka" Arbër Çekaj, 26 të arrestuar Shqiptari Arbër Cekaj i akuzuar për trafikun e mbi 600 kg kokainë në Shqipëri e i arrestuar pak kohë më parë në Gjermani
97 aksidente trafiku brenda 24 orëve, dy të vdekur Sezoni e verës ka rritur numrin e aksidenteve në trafikun rrugor. Moskujdesi i shoferëve ka bërë që brenda 24 orëve t
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, paralizohet trafiku Një aksident ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku raportohet se janë përplasur disa makina. Siç shihet edhe nga fotot
Ndjekje si në filma, trafikantët hedhin thasët me kokainë në ujërat e Paqësorit (VIDEO) Roja Bregdetare e SHBA bllokoi një nëndetëse që transportonte 17690 kg kokainë dhe 432 kg marjuanë me një kosto prej 453
54 aksidente brenda 24 orëve të fundit në Kosovë Vetëm brenda 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 54 aksidente trafiku. Sipas njoftimit të Policisë së Koso
Trafikonin klandestinë sirianë, arrestohet një person Policia e Gjirokastrës parandalon trafikun e klandestinëve sirianë 45 km në thellësi të territorit shqiptar. Burime nga
Trafik kilometrik në autostradë, përplasen 2 makina në Fushë-Krujë Situata e qarkullimit rrugor në aksin Fushë-Krujë-Thumanë është mjaft e rënduar për shkak të trafikut të krijuar. Ndë
Aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës shkakton trafik kilometrik Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar momentalisht. Bllokimi i madh i mjeteve është nga pjesa e Sukthit në drejtim
Trafikim armësh, paraburgim për dhjetë të dyshuarit Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së parab
Trafikuan 1 ton drogë më avion privat, shkatërrohet banda e kokainës në Ballkan (VIDEO) Policia ka vënë në pranga 16 persona dhe ka sekuestruar mbi një ton kokainë. Banda ballkanike u kap nga Eurpoli. Ditën
Trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali, shkatërrohet banda, arrestohen 7 shqiptarë 17 persona janë arrestuar në Bolonja të Italisë, mes të cilëve 7 shqiptarë, të dyshuar për trafik droge. Sipas mediave i
Marijuanë e kokainë nga Shqipëria, arrestohen shqiptarë e italianë Në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik) policia e Bolonjës ka ekzekutuar urdhër arrestime ndaj disa shtetasve s
Gomones iu këput timoni në mes të detit, shpëtohen 2 persona në bord, dyshohet se trafikonin drogë Mbrëmjen e djeshme gomonia “STUHIA 1375” ngeli në det të hapur pasi pësoi një defekt në motor, dhe iu shkëput sistemi i
Vjedhje, shpërndarje droge dhe trafikim fëmijësh, shkatërrohet grupi kriminal, në pranga dhe dy shqiptarë Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal, duke arrestuar 11 persona, mes të cilëve edhe 2 shqiptarë. Persona
Operacioni "Tuneli" çon në pranga grupin e shqiptar të trafikut të kokainës dhe marijuanës (VIDEO) Autoritetet italiane ndërmorën mëngjesin e sotëm një operacion të koduar “Tuneli” duke sekuestruar 40 kg marijuanë. L
Trafikonin emigrantë në Mal të Zi, arrestohen 2 persona në Shkodër Në prangat e policisë së Shkodrës kanë rënë dy persona pasi trafikonin emigrantë drejt Malit të Zi. Njoftimi i pol
Policia mësyn sërish në Krujë, arreston dy trafikantët Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Krujës të cilët akuzohen për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotive. M
Asgjesohet banda shqiptare e trafikimit dhe shpërndarjes së kokainës në Londër Me 33 vite burg në total janë dënuar 12 anëtarët e një bande shqiptarësh që merreshin me trafik dhe shpërndarje kokaine