999 rezultate për

trafik

Basha nxjerr emrin: Ky është trafikanti i drogës që qëndron krah Ramës (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se Pëllumb Gjoka është pikëri
Punimet në rrugë shkaktojnë trafik kilometrik në aksin Vorë-Fushë Krujë Aksi rrugor Vorë-Rinas-Fushë Krujë vijon të mbetet një makth për të gjithë drejtuesit e mjeteve. Punimet që po bëhen në
Revista prestigjoze franceze shkruan për Pjetrin: I dënuar për trafik droge, jep dorëheqjen “I dënuar për trafik droge, kryetari i Bashkisë së Shkodrës jep dorëheqjen para se të marrë detyren”. Këtë titull ka zgj
Nuk ndodh shpesh, trafik kilometrik në Pogradec (VIDEO) Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit. Aktualisht radhë të gjata makinash kanë rënduar
Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Prindi i alarmuar, policia bashkëpunon me trafikantët duke lejuar shitjen e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale ku shprehet se Policia e Tiranës lejon sh
Trafikonin drogë, arrestohet çifti shqiptar në Itali Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin h
Djegia e makinave në mes të trafikut, flasin ekspertët Në vetëm dy ditë, dy makina janë djegur plotësisht. Njëra në Delvinë dhe tjetra në Fier, e cila ka qenë në ecje e sipër.
Trafikonin armë dhe municione, arretohen 2 persona në Fier Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët trafikonin armë dhe municione. A.F., 30 vjeç dhe R.H., 23 vjeç, banues
Numër i frikshëm i aksidenteve, Policia apel qytetarëve Policia e Kosovës vashdon me shtimin e masave policore për të siguruar të sigurt në trafik, përmes zbatimit të planit ak
Paralizohet trafiku, e pamundur të hysh në Tiranë Punimet e nisura në mes të sezonit turistik në rrugën Thumanë-Fushë Krujë, kanë bërë që prej javësh në këtë zonë të ketë
Trafikonin të mitur, EUROPOL asgjeson rrjetin kriminal prej 70 personash, shpëtojn dhe 53 fëmijë EUROPOL shkatërron një rrjet që merrej me trafikimin e minorenëve, shfrytëzimin e tyre seksual, lypje të detyruar dhe pu
Fluksi i automjeteve drejt bregdetit, flet drejtori i Policisë Rrugore Shmangja e trafikut në këto ditë të nxehta vere ka bërë që të bllokohet lëvizja e automjeteve të tonazhit lartë nga ora
U ekzekutua me dy plumba në kokë, kush është trafikanti i drogës më 2 emra? Një 47-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00. Viktima është Nikola Ikonomi nga Selenica e
Basha publikon videon: Këta janë kryebashkiakët e përfshirë në botën e krimit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka thumbuar edhe një herë kryeministrin Rama.
Aksident me 2 të plagosur në Radhimë, bllokohet kalimi Një aksident me pasojë dy të plagosur është rregjistruar pak më parë në Radhimë, Vlorë. Ende nuk dihet gjendja e të p
Aksident në Fushë Kosovë, paralizohet trafiku Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës. Si pasojë e aksidentit janë krij
Paralizohet trafiku në aksin Fushë Krujë-Mamurras, kapen në befasi shtetasit nga Kosova Shumë pushues që kanë ardhur nga Kosova për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar janë përballuar me një situatë asp
Trafikantët serbë po mbushin Maqedoninë me kanabis Së paku pesë persona nga nëntoka e Serbisë kanë blerë tokë në Maqedoninë e Veriut për të rritur kanabis për qëllime mjek
Policia bën kërdinë në rrugë, 5 500 gjoba në katër ditë Policia e Kosovës është duke thyer rekord në shqiptimin e gjobave ndaj shkelësve të rregullave në trafik. Vetëm këtë