999 rezultate për

tradhtuar

Gruaja nga Shkodra tregon dramën: Burri më ka tradhtuar disa herë Bashkëshorti i saj e ka tradhëtuar më shumë se një herë, e një grua e lënduar ka vendosur të ndajë me ndjekësit e faqes
Gruaja kap burrin duke e tradhtuar, rreh keq atë dhe dashnoren (VIDEO) Ndodh që disa prej atyre që tradhtojnë të mos e kenë problem të dalin në publik me të dashurat e tyre. Por, kësaj radhe
Jay Z: Terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Jay Z i shpëtoi divorcit kohë më parë pasi kishte mashtruar gruan e tij, Beyoncen. Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce du
Jay-Z: E kam tradhtuar Beyoncen, por terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce duken çifti më ideal në botë! Por duket se nuk është ashtu. Ylli i Hip Hop-it ka, për
E FUNDIT / Ronaldo tradhton të dashurën e tij Kjo ka qenë një tjetër javë e keqe për Kristiano Ronaldon, pasi reputacioni i tij është sulmuar përsëri në një revistë p
Vajza kap “mat” të dashurin duke e tradhtuar me një kalë (FOTO LAJM) Një vajza u nda nga i dashuri i saj, pasi dyshohet se burri u kap nga kamerat e sigurisë duke bërë seks me një kalë.
E kap duke e tradhtuar, gruaja i "merr shpirtin" burrit duke e rrahur me grushta (VIDEO) Ndodh që janë burrat ata që rrahin dhe torturojnë gratë kur i kapin duke i tradhtuar, por kësaj radhe ndryshon puna.
Nga Donnarumma te Ibrahimoviç, ja yjet që nxituat që të puthnin emblemat (FOTO LAJM) Shumë futbollistë kanë tradhtuar klubet e tyre dhe sidomos tifozët, duke u transferuar në ekipe tjera. Por, edhe më e rë
Melo: Unë majmun? E shoqja duhet ta ketë tradhtuar me ndonjë zezak (VIDEO) Felipe Melo vijon të jetë protagonist jashtë fushave të lojës. Ish-mesfushori i Fiorentinës, Juventusit, Interit ka ofen
E pabesueshme, Ajeti "tradhton" serbin Mihajlovic (VIDEO) Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic e kishte paralajmëruar Ajetin, se do t'i jepte një shans madje, duke i thënë se du
A e ka tradhtuar ndonjëherë Marina Getin? Ja përgjigja befasuese (VIDEO) Marina Vjollca është bërë pjesë e intervistës 60 sekondëshe të Prive.al. Në vetëm 1 minutë ajo ka folur për shumë gjëra
Mustafa ndihet i tradhtuar nga deputetët e tij: U kthyen në shërbëtor të Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka fajësuar deputetët e partisë së tij për mos miratimin e Demarkacionit me Malin e
“Ai më përdhunoi”/ Mashtron për tu hakmarrë ndaj të dashurit, 4 muaj burg për 17-vjeçaren Ndërprerja e lidhjes me një djalë që i kishte premtuar martesë nuk është gëlltitur lehtë nga një 17-vjeçare. Për shk
Avokatët: Ka dëshmi materiale rreth personave që kanë tradhtuar Grupin e Kumanovës Avokatët e të akuzuarve për rastin e Kumanovës thonë se keqtrajtimi i tyre është një krim shtetëror pasi po kryhet nga
Basha: Rama ka tradhtuar shqiptarët, ka shkelur çdo premtim Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është takuar me drejtues të strukturave të Partisë Demokratike në Vaun e e Dejës. A
Ja emrat e tradhtarëve të Grupit të Kumanovës Gazetari Zoran Bozhinovski, i cili në portalin e tij “Bure vesnik” publikon informacione sekrete dhe biseda të përgjuara
Milan, Cerci ndihet i tradhtuar nga Inzaghi Pak javë më parë Milanello dukej si një oaz për karrierën e sulmuesit italian Alessio Cerci, i cili kërkoi me çdo kusht
Krasniqi: U tradhëtuan qytetarët e Kosovës! Jakup Krasniqi ka thënë se nuk ndihet aspak i tradhëtuar as nga PDK-ja dhe as nga LDK-ja, pasi nga këta dy parti është l
BFIM ndjehet e tradhtuar nga ministrat e Gruevskit dhe Ahmetit Bashkësia Fetare Islame e RM, ditët e fundit protestoi ndaj tradhtisë që sipas saj i'u bë nga institucionet përkatëse li
Futet në bagazhin e makinës së gruas, e kap duke e tradhtuar Diçka e pazakontë ka ndodhur në Sangallë të Zvicrës, ku burri, nën dyshimin se gruaja po e tradhtonte, vendosi bënte diç