999 rezultate për

toyota

"Toyota Yaris", gjykata pushon hetimet për 4 nga 6 të dyshuarit Gjykata e Tiranës ka pushuar akuzën për 4 nga 6 personat e dyshuar për cështjen “Toyota Yaris”, ku u gjetën 3.4 milionë
​Volkswagen-i goditet financiarisht nga pandemia, 415 euro humbje për veturë Dallimet e mëdha në humbje thonë shumë për strukturën e biznesit të kompanive individuale. Nuk ka dyshim se kriza e s
Momente tensioni, i riu me "Toyota" shpërthen portën e policisë dhe nxjerr pistoletën Një 34 vjeçar nga Elbasani ka çarë murin rrethues të Drejtorisë së Policisë së rrethit duke hyrë me makinë në oborrin e
Aksident në Fier, makina merr përpara ambulancën dhe e nxjerr jashtë rruge Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fier. Një autoambulancë e Spitalit të Fierit është përplasur me nj
Kapet "Toyota'' mbushur me ''mall'', arrestohen tre persona në Vlorë Policia e Vlorës ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë, i koduar “Transportuesit”, duke arrestuar në flagrancë 3
Ku ka përfunduar ''Toyota'' me të cilën u bë e mundur ekzekutimi mafioz i vëllezërve Haxhia? Zbardhen të tjera detaje për ekzekutimin mafioz të dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia. Mësohet se policia ka zbu
Atentati i dyfishtë ndaj vëllezërve në Durrës, autorët ishin me një "Toyota" të errët Kanë qënë të paktën dy autorë që kanë ekzekutuar vëllezërit me origjinë nga Puka, në Durrës. Besmir dhe Viktor Haxhia
Aksident në Laç-Fushë Krujë, plagoset 23 vjeçarja Një Aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Laç-Fushë Krujë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin A.L.,
3.4 milionë euro në "Toyota Yaris", gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro. Gjykata ka vend
U kapën 3.4 milionë euro në “Toyota Yaris” , rikthehen në burg 4 të pandehurit Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka rrëzuar vendimin e dhënë nga Shkalla e Parë përsa i përket dosjes “Toyota Yaris”.
Toyota Yaris: Gjykata liron nga burgu babë e bir Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur ditën e sotme që të ndryshojë masën e sigurisë nga "arrest me burg" në "arrest sh
I vdes babai, lirohet nga burgu biznesmeni që porositi “Toyota Yaris” me miliona euro Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi të ishte porositësi i makinave t
“Toyota” befason sërish, prezanton makinat elektrike për lojërat olimpike 2020 (FOTO LAJM) 3.700 automjete të reja do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020, në Toyko, të gjitha nga kompania e automjeteve “Toyot
"Toyota Yaris" Basha mbërrin në Prokurori Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në orën 09.00 të shkojë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda. Shefi i se
Basha dëshmon sot për "Toyota Yaris" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dëshmojë sot në orën 09:00 para prokurorëve belgë mbi ccështjen ‘Toyot
"Toyota Yaris", Basha merret në pyetje të enjten nga 4 prokurorë belgë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha do të merret në pyetje ditën e enjte lidhur me çështjen e "Toyota Yaris'. Gazetari i Repo
"Toyota Yaris" me 3.4 milionë euro, lë në burg katër të arrestuarit Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda rrezoi kërkesën e Agim Cekës, i cili ka qenë shofer i kamionit ku gjendeshin mjetet
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
Përplaset për vdekje 21 vjeçarja në rrugën Maliq-Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në aksin rrugor Korçë-Maliq ku mësohet se ka mbetur e vdekur n
Prokuroria belge kërkon dëshminë e Bashës lidhur me "Toyota Yaris" Prokuroria e Belgjikës kërkon të merret në pyetje kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me rastin e bllokim