999 rezultate për

tottin

Nedved "thumbon" Tottin: S'ka luajtur në asnjë ekip të madh Pas shpërthimit me akuza të Francesco Tottit në përfundim të Juventus–Roma 3-2, vjen edhe replika e Pavel Nedved, i cili
Festa Roma, ovacione për Tottin dhe Garcian (FOTO LAJM) 40 mijë tifozë në "Olimpico" për prezantimin e Romës për sezonin 2014-2015. Pritje madhështore për kapitenin Francesco T
Bukuroshja e mohon: Nuk kam patur lidhje me Tottin (FOTO LAJM) Lajme bombë nga "Grande Fratello" në Itali. Konkurrentja Mia Cellini është shprehur se ish protagonistja e "Tamarreide"
Ja sa e duan romanët Tottin (FOTO LAJM) Që Francesco Totti është futbollisti më i dashur në Romë për këtë nuk ka asnjë pikë dyshimi, por që kapiteni verdhekuq t
Garcia: Me Tottin, Romë më e fortë Në San Siro, në 5 tetor, Roma i bëri njerëzit të kuptojnë se ai fillim kampionati me 6 fitore nuk ishte një rastësi, tre
Prandelli: Po Tottit, jo Cassanos Cesare Prandelli ka vendosur, po për Tottin dhe jo për Cassanon. I pyetur për shortin e Kupës së Botës, trajneri përgjig
Japonezja që çmendet për Tottin (VIDEO) Teksa fotografët ishin duke fotografuar momentin e nisjes së Romës për në transfertën e Parmas, ku skuadra e Zeman luajt
Rusi, ofertë shokuese për Tottin Ofertë shokuese për Francesco Tottin nga Rusia. Kapiteni i Romës ka takuar ditë më parë zëvendëspresidentin e Federatës
"Golden Foot", çmimi është për Pele Edison Arantes do Nascimento, i njohur në të gjithë botën si Pele, është "futbollisti më i madh i të gjithë kohërave": m
Roma feston Krishtlindjet, tifozët kontestojnë Tottin Lajmi për humorin e keq të kapitenit të Romës, Francesco Totti po bën xhiron në Itali. Legjenda e verdhekuqve po mendon
Roma veshtire pa Tottin Trajneri i Romës, Claudio Ranieri ka pranuar se ekipi vuan në mungesë të yllit Francesco Totti. Roma
Del Piero falenderon Tottin per levdatat Sulmuesi i Juventusit Alessandro Del Piero ka falënderuar 'homologun' e tij te Roma, Francesco Totti, për l&eu
Roma pa Tottin kunder Juves Kapiteni i Romës Francesco Totti do të mungojë, në ndeshjen derbi të mbrëmjes së nes&