999 rezultate për

tottenhami

Tottenhami nuk ndalet, shënon dhe golin e dytë ndaj Burnemouth (VIDEO) Tottenhami e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Burnemouth në sfidën që po zhvillohet në Wembly teksa ka shënuar 2 gola të
Harry Kane drejt largimit nga Tottenhami Harry Kane me shumë mundësi do të largohet nga Tottenhami. Sulmuesi 25 vjeçar është një ndër më të kërkuarit nga ek
Gazetarët pyesin Pochettinon për kalimin te United, “tërbohet” zëdhënësi i Tottenhamit (VIDEO) Në konferencën për shtyp, para ndeshjes që ekipi i tij Tottenham do të ketë përballë Evertonin, Mauricio Pochettino ësht
Dele Alli goditet nga tifozët e Arsenalit (VIDEO) Ylli i Tottenhamit, Dele Alli, u godit në kokë me një shishe në minutën e 73-të të ndeshjes çerekfinale të EFL Cup kundë
Hodhi bananen në drejtim të Aubameyang, gjykata dënon tifozin me gjobë dhe 4 vite larg stadiumeve Në ndeshjen derbi të Londrës mes Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundi 4-2 në favor të Topcinjve, e zhvilluar më 2
Zyrtare: Vertonghen rinovon kontratën me Tottenhamin Tottenham Hotspur po kalon një formë shumë të mirë në Premier League, pasi renditet në vendin e 3 dhe është -5 pikë larg
Tifozët e Tottenhamit u dhunuan në "Camp Nou" (VIDEO) Gjatë ndeshjes Barcelona-Tottenham tifozët lodinez u dhunuan nga sigurimi në stadimin "Camp Nou'. Kjo video u publiku
Icardi: Meritonim kualifikimin më shumë se Tottenhami Mauro Icardi është i bindur se Interi e meritonte më shumë kualifikimin në Ligën e Kampioneve më shumë se Tottenhami.
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Tottenhamit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është talenti francez, Ousmane Demb
Portieri i Tottenhamit: Mund ta ndalim Messin Portieri francez i Tottenhamit, Hugo Lloris, mendon se skuadra e tij i plotëson të gjitha kriteret për ta mposhtur Barce
Frikë për Interin, Barcelona luan me rezerva ndaj Tottenhamit Barcelona luan sot në mbëmje në Camp Nou, teksa do të presë Totenhamin që kërkon me cdo kush fitoren për të siguruar kua
Lista e lojtarëve e Barcelonës për ndeshjen kundër Tottenhamit Ernesto Valverde ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Tottenham Hotspur. Klubi katalunas
Valverde: Do të fitojmë kundër Tottenhamit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka siguruar se “Interi nuk ka pse të shqetësohet”, pasi që skuadra e tij dëshiro
Zyrtare: FA dënon Arsealin dhe Tottenhamin Arsenali dhe Tottenhami janë dënuar nga Federata Angleze e Futbolliit (FA) pasi që kanë dështuar që ti kontrollojnë sjel
Tifozi i Tottenhamit prangoset për një lëkurë bananeje (FOTO LAJM) Është luajtur ditën e djeshme derbi i Londrës midis Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundoi me fitoren 4 me 2 të “top
Hodhi bananen drejt Aubameyang, tifozi anglez e pëson keq Ditën e djeshme Arsenal ka triumfuar ndaj Tottenhamit me një rezultat 4-2. Por gjatë kësaj ndeshje nuk kanë munguar
Sherr masiv mes lojtarëve të Arsenalit dhe Tottenhamit në derbin e Londrës (VIDEO) Skuadra e Arsenalit arriti që të marrën një fitore të merituar 4 me 2 me përmbysje ndaj skuadrës së Tottenhamit në derbi
Arsenali triumfon 4-2 me përmbysje, derbin ndaj Tottenhamit (VIDEO) Arsenali ka triumfuar 4-2 ndaj Tottenhamit në derbi lodinez, shkruan Albeu.com. Topcinjtë e nisën mirë takimin teksa
Arsenal barazon rezultatin kunder Tottenhamit (VIDEO) Arsenali ka barazuar rezultatin 2-2 ndaj Tottenhemit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Fly Emirates” . Goli p
Zhblokohet rezultati në Londër, Arsenali kalon në epërsi ndaj Tottenhamit (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Tottenhamit falë golit të shënuar me 11 metërsh nga sulmuesi Aubameyang. 29 vjec