999 rezultate për

tottenhami

Stadiumi i ri i Tottenhamit të lë pa fjalë, shikoni si duket (VIDEO) Tottenhami shumë shpejt do të ketë stadiumin e ri gati. Shtëpia e re e Spërsave do të jetë gati në fund të muajit shkurt
Për të arritur tek Eriksen, Reali i ofron James Rodriguez Tottenhamit Real Madrid nuk heq dorë nga Christian Eriksen. Ylli i Tottenhamit mbetet lojtari i preferuar i Perezit, shkruan Albeu.c
Vazhdojnë problemet për Tottenhamin, dëmtohet rëndë Dele Alli Mesfushori i Tottenham Dele Alli ka lënduar muskujt gjatë fitores 2-1 kundër Fulhamit. Anglezi ishte në garë me anëso
NASA i vjen në ndihmë Tottenhamit, Harry Kane shpreson të riaftësohet sa më shpejt Te Tottenhami janë të gjithë të tensjonuar teksa ylli skuadrës Harry Kanë është i dëmtuar në fazën më të rëndësishme të
Tottenhami shet yllin e skuadrës në Kinë Në janar 2018 Tottenham kreu vetëm një lëvizje në merkato, duke blerë Lucas Moura nga PSG. Në verë 2018 Tottenham ven
Tottenham merr lajme të këqija, Kane mungon 2 muaj Harry Kane do të mungojë të paktën dy muaj pasi ka dëmtuar ligamentet në kyçin e këmbës së majtë, në humbjen e Tottenham
Alarm te Tottenhami, dëmtohet ylli i skuadrës Totenhemi ka marrë një lajm të rëndë. Sulmuesi kryesor i ekipit Herry Kane është dëmtuar rëndë dhe pritet të mungojë më
Heroi Rashford, Manchester United mposht në Wembley Tottenhamin (VIDEO) Manchester Unite ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot duke mposhtur me rezultatin 0-1 Tottenham Hotspur në "Wemb
Revoltohet presidenti Tottenhamit: Nuk do pranojmë asnjë ofertë për Pochetinon Manchester Uitedit është skuadra më e interesuar për të afruar një trajner të ri në fund të këtij sezoni teksa Norvegjez
Çmëndet Reali, ofron 350 milion euro për bomberin e Tottenhamit Real i Madridit është gati të bëjë cmënduri në merkato. Galaktikët janë në kërkim të një sulmuesi bomber ku nuk i ndahen
Trembet Milani, Tottenhami kërkon ti rrëmbejë yllin e mesfushës Franck Kessie mesfushori i Milanit mund të përfundojë te Tottenhami. Sipas asaj që raporton "Daily Express" Pochet
Tottenhami në muajin shkurt debuton në stadiumin e ri (VIDEO) Tottenham shumë shpejt do të ketë gati stadiumin e ri. Spërsat njoftuan fillimisht se do debutonin në stadiumin e ri
Harry Kane shkruan historinë te Tottenhami Tottenham Hotspur është duke fituar me rezultatin 1-0 ndaj Chelseat në "Wembley". Ai që shënoi është sulmuesi anglez
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
Mbrojtësi njohur rinovon kontratën me Tottenhamin Tottenhami ka njoftuar zyrtarisht se ka aktivizuar opsionin për të rinovuar kontratën e mbrojtësit Toby Alderweireld der
Harry Kane shkruan historinë te Tottenhami (FOTO LAJM) Kapiteni i Anglisë ka vazhduar formën e tij të shënimit të golave edhe më 2019, derisa ai ishte njëri prej lojtarëve më
PSG interesohet për mbrojtësin e Tottenhamit Sipas Telegraph, Paris Saint-Germain është e interesuar për mbrojtësin belg, Toby Alderëeireld. Është raportuar se sk
Tottenhami befasohet nga Wolves në Wembly (VIDEO) Tottenhami ka ndalur ecurinë pozitive në Premier Ligë prej 5 ndeshjes radhazi me fitore teksa sot Spërsat kanë humbur 1-
Stadiumi Tottenhamit, do të jetë gati në fillim të vitit 2019 Tottenhami po i zhvillon prej dy vitesh ndeshjet në stadiumin Wembly kjo për shkak se po ndërton një stadium të ri dhe
Tottenhami skuadra e cila është për tu patur zili Totenhami është skuadra surprizë e këtij sezoni në Premier League, teksa përvec rezultateve pozitive, Spërsat dhurojnë