999 rezultate për

tottenhami

Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Flet mbrojtësi i Tottenhamit: Bale nuk do rikthehet këtë verë tek ne Ben Davies ka hedhur poshtë mundësinë që Gareth Bale mund të rikthehet tek Tottenham këtë verë, shkruan Albeu.com. Ba
Formacionet zyrtare: Fulham-Chelsea, Kepa rikthehet titullar Chelsea do të luajë aas pak në derbin e vogël lodinez ndaj Fulhamit në transfertë. Skuadra e Maurizio Sarrit duket se
Derbi ndahet në paqe, Aubameyang merr në qafë Arsenalin (VIDEO) Derbi i Londrës mes Tottenhamit dhe Arsenalit është mbyllur në barazim 1-1. Të dyja skuadrat e kërkuan deri në fund por
Xhaka dhe Mustafi titullar në derbin ndaj Tottenhamit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi priten të jenë titullar në ndeshjen ndaj Tottenhamit e cila do të zhvillohet në "Wembl
Sezoni i fundit Pochetinos me Tottenhamin? Për Maurico Pochetinin ky mund të jetë sezoni i fundit me Tottenhamin. Sipas "The Sun", Mauricio Pochettino mund të
Ylli i Tottenhamit shpallet futbollist i vitit në Premier League Ylli i Tottenham, Son Heung-min rrëmbeu mbrëmjen e të enjtes trofeun e “Premier League player of the year” (Futbollisti
Përplasja Azpilicueta-Kane, FA merr vendimin për sulmuesin e Tottenhamit Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Harry Kane, është përfshirë në një zënkë me mbrojtësin e Chelsea, Cesar Azpilicueta. Dy
Shuhet shpresat e Tottenhamit për titull, goli i Kane nuk mjafton (VIDEO) Ëndrrat e Tottenahamit për të dalë kampion në Premier League këtë sezon mund të jenë shuar përfundimisht. Spërsat u
Borussia e Dortmundit e coptuar ndaj Tottenhamit Borusia e Dortmundit do të luajë sot në Londër një nga ndeshjet më të rëndësishme në këtë sezon. Kryesuesit e Bundesligë
Tottenhami synon yllin e Liverpoolit Tottenham po synon ti rrëmbejë sulmuesin Danierl Sturrige Liverpoolit. Sipas "Daily Mirror" Spërsat janë të gatshëm t
Tottenhami kalon në avantazh ndaj Leicester (VIDEO) Tottenhami kalon në avantazh ndaj Leicester (VIDEO) Tottenhami ka kaluar në avantazh në minutën e 33 falë golit të s
Pamje spektakolare vijnë nga stadiumi i Tottenhamit (VIDEO) Stadiumi i Tottenhamit është në prag të inagurimit. Nga pamjet e funti që publikon Daily Maily janë spektakolare, shkrua
Ylli i Tottenhamit pritet të luajë ndaj Dortmund Harry Kane mund të kthehet më herët se sa ishte planifikuar në fushë për Tottenhamin, shkruan Albeu.com. Anglezi u dë
Çmendet Tottenhami, ofron 50 milion euro për telentin e Burnemouth Tottenhami këtë ka 365 ditë që nuk ka transferuar asnjë lojtar të ri duke hyrë në historinë e Premier Leagues. Por kë
Tottenhami bëhet ekipi parë në Premier League që nuk ble asnjë lojtar në 365 ditë Merkato e janarit është mbyllur dje dhe sërish skuadrat e Tottenhamit nuk ka blerë asnjë lojtar të ri sikurse ndodhi dhe
Për Rabiot shfaq interes dhe Tottenhami (VIDEO) E ardhmja e Adrien Rabiot padyshim është larg PSG-së, teksa këta të fundit tashmë kanë blerë Leoandro Paredes nga Zeniti
Chelsea nuk ndalet, Hazard shënon golin e dytën Tottenhamit (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Tottenham Hotspur në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, E
Sot Higuain kryen testet mjekësore te Chelsea Maurico Sarri shpreson ta ketë sa më parë Higuainin në skuadër për të hedhur në fushë kundër Tottenhamit. Nëse Milan
Ibrahimovic: Kane duhet të largohet nga Tottenhami Zlatan Ibrahimovici i ka bërë thirrje sulmuesit anglez Harry Kane të largohet nga Tottenhami, në mënyrë që të luftojë pë