999 rezultate për

tottenhami

Plas në Londër, përleshje masive mes tifozëve të Tottenhamit dhe Ajax-it (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u luajt gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Tottenhamit dhe Ajax-it e cila u mbyll me fitoren e ho
Manchester City "hakmerret" ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka fituar 1-0 në përballjen me Tottenham, katër ditë pas eliminimit që "Gjelat" iu bënë në Champions Lea
Manchester City kërkon hakmarrjen ndaj Tottenhamit Në Premier League kryendeshja e sotme do jetë ajo mes Manchester City-Totteham. Ekipi i Guardiolas kërkon të hakmerre
Presidenti i Tottenhamit hap thesin, super premio nëse fiton Champions-in Askush nuk do ta mendonte që në fillim të sezonit skuadra e Tottenhamit do të shkonte deri në gjysmëfinale të Champions-
Anglia "pushton" Europën, 4 skuadra në gjysmëfinale Futbolli anglez në dekadën e fundit është rritur ndjeshëm. Jo më kot Premier League cilësohet si një kampionatet më të f
Machester City kërkon përmbysjen ndaj Tottenhamit Manchester City kërkon të përmbysë rezultatin e ndeshjes së parë pasi ka humbur 1-0 në Totteham. Ekipi i Guardiolas
Eriksen do Realin, Tottenham kërkon 100 milion euro Christian Eriksen ka zgjedhur Realin e Madridit. Të paktën kështu raporton këtë të martë "Daily Express". Sipas këtij ta
U dëmtua ndaj Manchester City-t, Kane mbyll sezonin Harry kane pësoi një dëmtim të kaviljes në sfidën e të martës në mbrëmje mes Tottenhamit dhe Manchester City-t, duke u d
Ylli i Tottenhamit shihet si pasuesi i Kessie te Milani Mesfushori Franck Kessie me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Milanit në fund të sezonit, teksa Tottenham Arsenal, Che
Ylli i Tottenhamit: Thirrjet raciste po më nxisin të lë futbollin para kohe Ylli i kombëtares angleze dhe klubit të Tontehamit është lodhur nga politika e cunguar në marrjen e masave ndëshkimore k
E bujshme: Pochettino favorit për stolin e Milanit Emri i Mauricio Pochettino është shtuar në listën e zëvendësuesve të mundshëm të Gattusos në stolin e Milanit. Sipas
Hazard ironizon Tottenhamin: Ta gëzoni stadiumin Tottenham Hotspur ka inauguruar me pompozitet stadiumin e vet të ri këtë të mërkurë, në fitoren 2-0 arritur ndaj Crystal
Kërkohet nga Reali, Tottenhami vendos shifrën e frikshme për Eriksen Skuadra e Real Madrid nuk e ka fshehur asnjëherë interesimin për mesfushorin danez Christian Eriksen, të cilin e ka kërk
Juventus piketon yllin e Tottenhamit Juve ka shënjestruar Toby Alderweireld për të përforcuar mbrojtjen. Lojtari i Tottenham i skadon kontrata me Spërsat në
Pas Realit edhe Juventusi në garë për yllin e Tottenhamit Mesfushroi i Tottenhamit Christian Eriksen është një nga më të kërkuarit në merkto. Fantazisti i mesfushës pëlqehet shum
Perez hap portofolin, 200 milion euro për yllin e Tottenhamit Eriksen është një nga objektivat kryesorë të Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Për të rrëmbyer danezin nga Tottenha
3 sfida në 12 ditë, flet Guardiola: Ndaj Tottenhamit nuk ka tolerime Manchester City do të ndeshet me Totenhamin në fazën e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Dy sfidat në Europë do t’i
Del kunërshtari i Manchester City-t Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën çerekfinale të Champions League, aty ku 8 skuadra kanë mësuar përballjet e ty
Objektivi i Zidane është ylli i Tottenhamit Zinedine Zidane po kërkon që të përfocojë ekipin për sezonin e ardhshëm për të konkuruar sërish mes më të mirve. Pa
Frikësohen tifozët e Interi, Tottenhami ofron 30 milion euro për yllin e mesfushës Matias Vecino pritet të jetë një nga emrat që do të largohen nga Interi në verën e ardhshme. Mesfushori uruguaian ësh