999 rezultate për

tottenhami

Çfarë po ndodh me Realin e Madridit? Madrilenët i mund dhe Tottenhami (VIDEO) Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor "Audi Cup". Klubet që marrin pjesë në këtë turne janë Tottenham, Real Madri
Everton sfidon Tottenhamin, bëhet me super stadium (VIDEO) Pas stadiumit madhështor që ndërtoi Tottenham Hotspur, një tjetër klub i Premier League ka vendosur të ndërtojë një stad
Goli ndaj Tottenhamit, ish-sulmuesi i kombëtares italiane akuzon Higuainin për kopje (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain gjeti rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ndaj Totenhemit, që u fituan nga këta të fundit me rezultati
Juventusi një "përbindësh" në merkato, pas Interit i hap probleme edhe Tottenhamit Juventusi duket se është skuadra që po bën ligjin në merkaton e kësja vere. Bardhezinjtë kanë firmosur deri tani me d
Tottenham kërkon Strakoshën, i duhet për të zëvendësuar Lorisin Tani 32-vjeçar, edhe vetë Hugo Llorisi, por edhe Tottenhami, ka filluar të mendojë për mundësinë e largimit nga skuadra
Magjistari Origi, me 3 goditje në Champions League shënoi 3 gola Divock Origi arriti të lë gjurmë edhe në finalen e Ligës së Kampionëve me Liverpoolin. Ai shënoi golin e dytë në fito
Pak orë para finales, armë anti-dron në Madrid (VIDEO) Gjithçka është gati për finalen e madhe të Champions League mes Tottenhamit dhe Liverpoolit. Finalja e Champions Leag
Buzëqesh Tottenhami, bomberi i ekipit gati për finalen Kur kanë mbetur edhe 8 ditë nga finalja e 1 qershorit me Tottenhamit dhe Liverpoolit, për Spërsat vijnë lajme mjaft të m
Hysaj kërkohet nga Tottenhami E ardhmja e Elseid Hysaj te Napoli mbetet ende mister. Për Shkodranin së fundmi interesohet skuadra e Tottenhamit. Pr
Pochettino mbetet favorit për stolin e Juventusit Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino mbetet favoriti kryesor për të zëvendësuar të larguarin Massimilano Allegrin,
Tifozi i Tottenhamit: Do vjedh një bankë për të ndjekur finalen (VIDEO) Një tifoz i Totenhemit ka bërë xhiron e të gjithë rrjeteve sociale, pas një interviste të dhënë për "Sky Sports", pas ku
E ardhmja e yllit të Tottenham varet nga finalja e Champions Christian Eriksen kishte akordin me drejtuesit e Realit të Madridit. Ky ishte informacioni i fundit që vinte nga mediet
Po shkëlqen te Tottenhami, Juventus në sulm për Pochettinon Një emër i ri ka dalë për stolin e Juventusit. Sipas asaj që bën me dije "Repubblica', Mauricio Pochettino është trajner
Louis van Gaal: Është e tmerrshme, Ajax ia dhuroi finalen Tottenhamit Louis van Gaal ka kritikuar skuadrën e Ajax-it për atë eliminim tragjik nga Champions League. Ish kampioni i Europës
Lucas Moura, "spiuni" që u kthye në hero të Tottenhamit Luante shumë pak, por mbi të gjitha fliste shumë. Kjo ishte historia e Lukas Mouras, të paktën ajo që raportohet nga “Le
Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit
Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.
Zbulohet "receta" e suksesit të Tottenhamit në ndeshjen ndaj Ajax Tottenham ka bërë një ndeshje të çmendur duke eliminuar Ajaxin në sekondat e fundit të ndeshjes. Anglezët kishin humb
Me mendjen te Ajax-i, Tottenhami humbet sërish në Premier League (VIDEO) Tottenhami nuk di të fitojë. Spërsat kanë regjstruar humbjen e dytë radhazi në Premier League pas asaj ndaj West Hamit.
I shënoi Tottenhamit, të gjithë duan yllin e Ajax-it Donny Van de Beek është një nga talentet e shumta të Ajaxit, që po udhëheqin skuadrën holandeze drejt sukseseve, teksa m