999 rezultate për

tottenhami

Mourinho flet për herë të parë si trajner i Tottenhamit Jose Mourinho është zyrtarisht trajner i ri i Tottenham Hotspur. Klubi londinez ka konfirmuar se ish-trajneri i Manch
Kane mesazh emocionues për Pochettinon Harry Kane i është bashkuar korit të tifozëve të Tottenhamit në falënderimet për trajnerin tashmë të shkarkuar, Mauricio
Tottenhami i paguan Pochettinos dëmshpërblim prej 20 milion funtesh Mauricio Pochettino i ka fituar rreth 20 milionë funte për shkarkimin e tij nga pozita e trajnerit të Tottenhamit – shum
ZYRTARE/ Mourinho merr drejtimin e Tottenhamit Mauricio Poçetino u shkarkua nga stoli i Totenhemit, pas 5 vitesh dhe tashmë në klubin londinez e kanë gjetur zëvendësus
Eriksen gjithjë e më larg Tottenhamit, 'spurs' gjejnë pasuesin te Ajax Mesfushori danez e ka shprehur hapur dëshirën për një eksperiencë të re larg Premier League. Eriksenit i përfundon ko
Kane optimist: Tottenhami mund ta fitojë titullin e Ligës së Kampionëve Kapiteni i Tottenhamit, Harry Kane, beson se skuadra e tij ka ende mundësi për të arritur sukses në Ligën e Kampionëve,
Liverpooli mposht me përmbysje Tottenhamin, "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitore të vështirë në "Anfield" në javën e 10-të të Premierligës. Kampionët e Evropës mposhtën
Klopp pret fitore të dielën ndaj Tottenhamit Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp insiston se Tottenham të mbetet një “skuadër e madhe”, pavarësisht mungesës së konsis
Pochettino merr një ftesë të veçantë nga futbollistët e Tottenhamit Tottenham nuk po kalon një moment të mirë. Spurs, që në sezonin e kaluar arritën deri në finalen e Champions League, kan
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon Ka një pasiguri në rritje për të ardhmen e Mauricio Pochettino në stolin e nënkampionëve të Europës. Madje, Tottenham
Mediat angleze: Strakosha te Tottenhami për të zëvendësuar të dëmtuarin Lloris Portieri i Lazios Thomas Strakosha mund të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së janarit. "Football London", bën të ditu
Tottenhami nuk i ndahet Muriqit, në janar gati oferta Tottenhami në krizë të thellë rezultatesh nuk i ndahet Muriqit. Gazeta turke "Sabah" dhe "Fanatik" shkruajnë se gjela
Dalin pamjet: Me grushta e shkelma, si u përleshën tifozët e Tottenhamit me të Bayern-it (VIDEO) Bay Munich luajti tenis në Londër duke shkatërruar 7-2 Tootenhamin në Champions Leage, shkruan Albeu.com. Por në përf
Plas te Tottenhami, Vertonghen i merr gruan Eriksenit (FOTO LAJM) Christian Eriksen i është përgjigjur ndaj spekulimeve se bashkëshortja e tij është duke e tradhtuar me shokun e tij të s
Ish-legjenda e Manchester United thirrje yllit të Tottenhamit: Largohu të fitosh trofe Rio Ferdinand i sugjeron sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane, të gjejë një skuadër tjetër nëse dëshiron të fitojë trofe
Bayern Munchen "shkërrmoq" Tottenhamin në Londër (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur Tottenhamin me rezultat 2-7 në Londër në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Lig
Lajm i keq për Bayernin në prag sfide me Tottenham Të martën në orën 21:00, Bayern Munich do të luajë në transfertën e vështirë përballë Tottenhamit në ndeshjen e vlefshme
Eleminimi nga Carabao Cup, Pochettino paralajmëron ndryshime në janar Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se Tottenhami duhet të bëjë disa gjëra me ndryshe në afatin e janar
Tottenham nuk i ndahet Muriqit, dërgon sërish agjentë për ta ndjekur në stadium Skuadra e Tottenhamit nuk i ndahet Vedat Muriqit. Gjelat e ndoqën atë në ndeshjen Angli-Kosovë, por "SportWitness" bën
Zidane befason me deklaratën pas humbjes me Tottenhamin në "Audi Cup" Zinedine Zidane i ka siguruar tifozët e Real Madridit se ai ka besim të madh te skuadra e tij aktuale para sezonit të ri