999 rezultate për

tottenhami

Tottenhami dhe Leicesteri pas Thomas Strakoshës, por Lazio ka një plan tjetër Portieri i Lazios, shqiptari Thomas Strakosha, me paraqitjet e tij të mira ka ngjallur interesimin e klubeve angleze si
Futbolli i pezulluar, ylli i Tottenhamit shkon në Korenë e Jugut për të kryer shërbimin ushtarak Ylli i Tottenham, Son Heung-Min është i vendosur të përfundojë shërbimin katër javor në ushtri në Korenë e Jugut derisa
Tottenhami kthen stadiumin luksoz në depozitë ushqimore Tottenham ka hapur stadiumin e tyre për të ndihmuar të prekurit gjatë krizës së koronavirusit. Klubi ka qenë në disku
Mourinho ndryshe nga të tjerët, fillon stërvitjen online Pandemia e koronavirusit mund të shpëtojë sezonin e Tottenhamit nëse realizohet skenari i rastit më të keq dhe sezoni i
Kane i vë kushte Tottenhamit: Largohem nëse skuadra nuk është konkuruese Harry Kane vijon të punojë për t’u rikuperuar nga dëmtimi që e ka lënë jashtë fushave prej kohësh, ndërsa ndërprerja e f
Panik për familjarët e Vertonghen, merren peng Familja e mbrojtësit belg të Tottenhamit, Jan Vertonghen ka kaluar orë tmerri mbrëmjen e 10 marsit, ndërkohë që vetë fut
Mourinho kërkon përforcime në mesfushë, interesohet për yllin e Valencias José Mourinho ka hedhur sytë nga mesfushori i Valencias, Kondogbia, në mënyrë që të forcojë mesfushën e Tottenhamit, që
Pas dy humbjeve, Tottenhami ndalet në barazim nga Burnley (VIDEO) Tottenham është duke kaluar një periudhë të vështirë në kampionat, kjo për shkak edhe të dëmtimeve të shumta. Pas dy
Befasohet Tottenhami, Burnley kalon në avantazh (VIDEO) Burnley ka befasuar Tottenhamin në shtëpinë e saj pasi ka kaluar në avantazh që në minutën e 13. Për vendasit ka shën
Po "fundos" Tottenhamin, Murinjo shpërthen ndaj VAR Zhoze Murinjo duket që nuk e pranon lehtë humbjen dhe ajo në Kupën FA ku skuadra e tij u dorëzua me penallti përballë No
Manchester United kalon Tottenhamin, bën hap para drejt Championsit (VIDEO) Manchester United bën detyrën ndaj Watfordit në “Old Trafford”, fiton 3-0 dhe i merr vendin e pestë Tottenhamit. “Dja
Lampard mposht për herë të dytë mësuesin (VIDEO) Chelsea ja ka dalë përsëri të mposhtë Tottenhamin e drejtuar nga mësuesi i Lampard, Jose Mourinho. Chelsea i Franck
Zhbllokohet sfida, Leipzig befason Tottenhamin (VIDEO) Leipzig ka befasuar Tottenhamin duke zhbllokuar rezultatin. Është Werner i cili dërgoi topin në portën e Lloris falë një
Formacionet zyrtare, Tottenham-Leipzig (FOTO LAJM) Tottenhami i Jose Mourinhos do të presë në shtëpi në 21:00 gjermanët e Leipzig në ndeshjen e parë të 1/16 e Ligës së Kam
Befasohet Tottenhami, Aston Villa kalon në avantazh (VIDEO) Tottenhami është befasuar që në minutat e para nga Aston Villa në shtëpinë e këtyre të fundit. Një gabim trashanik i
"Rikthimi i vështirë", agjenti i Gareth Bale dëshpëron Tottenhamin Agjenti i Gareth Bale ka dhënë disa detaje mbi të ardhmen e wellsianit. Sulmuesi i Realit u përfol shumë për një larg
Top 10 transferimet që mund të ndodhin në Premier League në orët e fundit Disa klube të Premier League po nxitojnë që t’i mbyllin transferimet e tyre para të premtes në ora 24:00 sipas kohës to
Blerja më e re Tottenham synon të fitojë Championsin Blerja më e re e Tottenham, Steven Bergwijn i ka vënë vetes një qëllim që të fitojë Champions League me "spurs". Hola
Mourinho "ngul" këmbë për yllin e Realit, nga sezoni i ardhshëm e do te "spurs" Gareth Bale është objektiv i madh i Tottenhamit për sezonin e ri. Gareth Bale mund të rikthehet në Tottenham. "El
Eriksen ia bën të qartë drejtorit të Tottenham: Dua të largohem Christian Eriksen i ka treguar drejtorit ekzekutiv të Tottenhamit, Daniel Levyt, se dëshiron ta kompletojë transferimin