999 rezultate për

tost

Çmenduri në autostradë, shoferi fluturon me 204 km/orë Një shtetas është ndaluar mbrëmë në autostradën Tiranë-Durrës pasi po "fluturonte" me 204 km/orë. "Foto qe ska fjale
Deputetët e Kosovës nuk duan të dinë si u paguan 53 milionët e Bechtelit, bllokohet rezoluta Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk kanë votuar një propozim rezolutë iniciuar nga lëvizja vetëvendosje për vendimin e Q
Mbyllen punimet në autostradë, bllokohet rruga tjetër në Vorë Pas perfundimit te nderhyrjes dhe hapjes se plote te Tirane-Durres dhe Durres-Tirane, Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Pol
Policia në aksion, arrestohen 15 shtetas në autostradë Në vijim të kontrolleve parandaluese dhe mbi bazën e detyrave të përcaktuara në planin Operacional "Tispol", efektivët e
S'ka më punime, nesër hapet autostrada Tiranë-Durrës Pas përfundimit të punimëve për asfaltimin e segmentit Tiranë-Durrës, ditën e nesërme kjo rrugë do të jetë e hapur për t
Vini re: Sot është bllokuar një tjetër segment i autostradës Durrës-Tiranë Në vijim të ndërhyrjes në superstradën Tiranë-Durrës, prej orës 06:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur faza e pestë e puni
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, gjithçka që duhet të dini Sot do të bllokohet sërish autostrada Tiranë-Durrës, pasi do të realizohet faza e katërt e punimeve që kanë nisur para d
Mbyllen punimet, hapet autostrada Tiranë-Durrës Më në fund do të mbarojë edhe agonia në autostradën Tiranë-Durrës. Autoriteti Rrugor Shqiptar bëri me dije një ditë m
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, rëndohet trafiku Sot pasdite trafiku në autostradën Tiranë – Durrës ka qenë i rënduar në drejtim të hyrjes për në kryeqytet. Segmenti më
Përurohet edhe një segment i Autostradës Arbën Xhaferi Ministria e Infrastrukturës sot do të mbajë ceremoninë e përurimit të segmentit të tretë (i parafundit) të autostradës “
Autostradën po e "krruajnë", nuk ka riparim total (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar për bllokimin e kalimit të makinave në autostradën Tiranë-Durrës për shkak të ndë
Sot bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, çdo detaj që duhet të dini Duke filluar nga dita e sotme, autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet, për shkak të rikonstruksionit. ARRSH njoftoi dy d
222 km/h në autostradë, në 3 orë bllokohen 11 patenta në Tiranë Mbrëmjen e djeshme policia rrugore ka bllokuar në vetëm pak orë 11 leje drejtimi. "Vijojnë kontrollet me Radar për pa
Ndjekje si në filma me 200 km/h, i riu sfidon në autostradë policinë Policia ka ndaluar një të ri për lëvizje tek normave të lejuara. Por jo vetëm kaq, kur iu bë shenjë për t'u ndaluar,
Tragjedi në Greqi, 6 person vdesin në autostradën "Egnatia" (FOTO LAJM) Ka përfunduar në tragjedi në Greqi rrugëtimi i gjatë i disa emigrantëve me origjinë nga Irani për një jetë më të mirë në
Rruga e Kombit zaptohet nga lopët, probleme në komunikacion (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Pas pak ditësh, qeveria shqiptare do të paraqesë tarifën e re për të kaluar në rrugën e Kom
Hajdutët vjedhin kabllot, autostrada “Ibrahim Rugova” një vit e gjysmë pa ndriçim I vetmi ndriçim gjatë natës në autostradën “Ibrahim Rugova” mund të jenë vetëtimat, kur moti është me vranësira dhe shi.
Panik në ajër, avioni bën ulje emergjente në autostradë (VIDEO) Shoferët e autostradës të Huntingdon Beach në Kaliforni u çuditën ku sëbashku me ta ishte duke udhëtuar edhe një avion.
Çmenduri! Shoferi "fluturon" me 151 km/h në autostradën Tiranë-Durrës Pavarësisht numrit të madh të aksidentëve të cilët shkaktohen çdo ditë në rrugët e Shqipërisë, shoferët nuk janë aspak t
Qeveria merr borxh 80 milionë euro për të ndërtuar autostradën në Dukagjin Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka nënshkruar sot në Luksemburg, së bashku me zëvendëspresidentin e Bankës Evropiane