999 rezultate për

tost

Shkrumbohet një makinë në autostradën e Prizrenit (VIDEO) Një veturë është përfshirë nga flakët teksa po lëvizte në autostradë. Konkretisht, rasti ka ndodhur afër qafës së Dul
Ndërpriten punimet në autostradën Skënderaj-Drenas Punimet në rrugën me katër korsi që lidhë Skenderajn me Drenasin të cilat rinisën në Prill të këtij viti sërish janë bll
Tjetër aksident në autostradën Lushnje-Rrogozhinë, dy të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme me dy të plagosur. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Lushnje-Rrogozhin
U përplasën me kamionin, identifikohen dy të rinjtë që humbën jetën në autostradë Janë identifikuar dy viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Shkodër-L
Djemtë e shëndoshë rrezikojnë të rriten si impotentë Djemtë e trashë kanë nivel më të vogël të testosteroneve, çka rrit rrezikun e krijimit të impotencës. Shkencëtarët ng
Mos dilni në autostradën Tiranë-Durrës pa e lexuar këtë lajm E pabesueshme ajo që po ndodh në autostradën Tiranë-Durrës. Më shumë se 5 kilometra është trafiku në këtë rrugë. S
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Sezoni i verës bën që shumë pushues t’i drejtohen detit përmes rrugëve automobilistike. Një ndër akset ku krijohet më
Zbulohen pamjet, ja momenti i shpërthimit të autobotit në Bolonja (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur autoboti me lëndë djegëse përplaset me një kamion, duke shpërthyer brenda pak sekondave
Aksident i frikshëm, makina fluturon mbi urë me 170 km/h (VIDEO) Një aksident i tmerrshëm është filmuar nga kamerat mbikqyrëse në një autostradë të Buenos Aires-it në Argjentinë ku shof
Makina përplas motorin në autostradë, një në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës, pranë zonës së njohur si Yrshek, ku një automjet është p
Ronela tregon se u ka rene puna: Ka testosteron kudo Ronela Hajta është një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Këngët e saj dhe vidoklipet interesante, j
Kaçaniku kërkon që të lidhet me autostradën Arbën Xhaferi Bashkia e Kaçanikut është duke kërkuar që të ketë lidhje më të afërt në autostradën “Arbën Xhaferi”. Këshilltari komunal
Një autostradë do të mbajë emrin e Adem Demaçit Ende pa përfunduar ditët e shprehjes së ngushëllimeve, të martën Qeveria e Kosovës e ka marrë vendimin që ta nderojë në
Përsëri derdhen miliona euro për autostradën Tiranë-Elbasan 374 milionë lekë, ose gati 3 milionë euro, do të kushtojnë punimet për lirimin dhe stabilizimin e rrëshqitjeve në aksin
Po merr pamje ura më e gjatë në Ballkan Autostrada “Arbën Xhaferi” e cila pritet të përfundojë brenda këtij viti ka edhe urën që është më e larta dhe e gjata në
Aksident i frikshëm në Tiranë-Durrës: Makina kthehet përmbys në autostradë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për albeu.com bëjnë me dije se në
Pamje të frikshme, 7-vjeçari udhëton me 120 km/h në autostradë (VIDEO) Një 7-vjeçar nw videon e bashkwngjitur lajmit shihet duke drejtuar një makinë me një shpejtësi prej 120kmh. Në pamje
Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka të vdekur Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në kilometrin e 6 të autostradës Durrës – Tiranë. Raportohet se një
Lekaj: Autostrada e Gjilanit ndërtohet në kohë rekord Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij, i vizitoi punimet në autostradën Prishtinë
Aksidenti masiv në Tiranë, humb jetën 25 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Tiranë-Durrës në zonën e Kasharit. Sipas autoriteteve, në