999 rezultate për

tost

Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Ne vetem 5 ore kontroll me Radar ne rrugen interurbane Tirane-Durres-Tirane jane kapur shume drejtues mjetesh me shkelje
Nuk ngopen, autostradat do i dëmtojnë edhe me 12 pika karburantesh Autostrada “Arben Xhaferi” dhe ajo “Ibrahim Rugova” pritet që të bëhen me 12 pika të derivateve. Kjo parashihet në vitin
Vdekja e shqiptarit në Francë, çfarë ka ndodhur në të vërtetë Nje ditë më parë një i ri shqiptar humbi jetën në autostradën e Metz-it, në Francë. Polcia vendase ende nuk ka dhenë
Vjen një lajm i mirë për Kosovën nga Maqedonia Autostrada Shkup - Bllacë do të ndërtohet përmes Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore (NPRRSH) dhe ribalanci i Buxhe
Skëterrë me 215 km/h në autostradë, polici i jep një mësim për gjithë jetën kamikazit të rrugës (VIDEO) Policia e shtetit së fundmi ka publikuar një video gjatë një aksioni në autostradë mbrëmjen e djeshme. Në këtë video
Tragjedi në autostradën zvicerane, i riu shqiptar tregon tmerrin nga shtrati i spitalit Një dramë e vërtetë ka ndodhur në autostradën zvicerane A1 në afërsi të Rothristit AG! Një taksi e drejtuar nga një
225km/h, rekord shpejtësie në autostradën Tiranë-Durrës Policia Rrugore njofton se gjatë kontrolleve të ushtruara mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës është konstatu
Një thes me euro gjenden në krah të autostradës, nuk i dihet pronari Një "mal me euro" është gjetur në anë të një autostrade në Spanjë. Paratë e gjetura janë denoncuar në polici nga një
215 km/h në autostradë, policia bllokon 71 patenta Policia Rrugore ka bërë më dije aksionet që ka zhvilluar gjatë natës së djeshme. "Fundjavë për të festuar të gëzuar,
Audi dhe BMW "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia Rrugore ka nisur aksionin në rrugë për të ndaluar dhe parandaluar aksidentët. Dy shoferë rebelë janë ndaluar
Çmenduri në autostradë: 34 vjeçari nga Tirana me 193 km/orë (VIDEO) Me shpejtësi skëterrë një i ri është kapur në rrugën interurbane Tiranë- Durrës. Policia Rrugore e Tiranës në aksion
162 km në orë, kapet 21 vjeçari që po "fluturonte" në autostradë Policia e Tiranës ka vijuar edhe mbrëmjen e djeshëm kontrollet me radar përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Në një vi
Prokuroria Italiane vë nën hetim 20 persona për shembjen e urës Morandi Me urdhër të Prokurorisë së Genova 20 persona janë vënë në listën e personave të hetuar si përgjegjës për shëmbjen e urë
58-vjeçari lë me gojë hapur policët: Mes autostradës me sens të kundërt (VIDEO) Policia Rrugore është mobilizuar në terren për të kapur dhe ndëshkuar shkelësit e rregullave rrugorë. Por ndërkohë q
Ishin nisur për në dasmë, përjetojnë tmerr në autostradë (FOTO LAJM) Një minibus me 16 dasmorë është përplasur me barrierat në një autostradë në Turqi, duke lënë të plagosur 14 prej tyre.
Po "fluturonte" në autostradë, policia kap mat 19-vjeçarin nga Durrësi Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle gjatë natës për të ndëshkuar shkëlësit e rregullave rrugore. Polici
Shkrumbohet një makinë në autostradën e Prizrenit (VIDEO) Një veturë është përfshirë nga flakët teksa po lëvizte në autostradë. Konkretisht, rasti ka ndodhur afër qafës së Dul
Ndërpriten punimet në autostradën Skënderaj-Drenas Punimet në rrugën me katër korsi që lidhë Skenderajn me Drenasin të cilat rinisën në Prill të këtij viti sërish janë bll
Tjetër aksident në autostradën Lushnje-Rrogozhinë, dy të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme me dy të plagosur. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Lushnje-Rrogozhin
U përplasën me kamionin, identifikohen dy të rinjtë që humbën jetën në autostradë Janë identifikuar dy viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Shkodër-L