999 rezultate për

tost

Zaev jep detaje nga ndërtimi i autostradës që lidhet me Kosovën Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev deklaroi se tenderi i parë për 1.9 kilometrat e parë të autostradës Shkup-Bllacë d
Nesër mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se ditën e nesërme duke nisur që nga ora 05:00 e mëngjesit, do të bllokohet autos
Tentoi të kalonte autostradën por e përplasi makina, në gjendje të rëndë këmbësori Një person është në gjendje të rëndë pasi është përplasur nga një automjet në autostradën Tiranë-Durrës. Personi ka t
Mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë njoftimin e rëndësishëm se nga daa 4 janar 2019 do të mbyllet autostrada Tiranë-Durrë
Përgatituni! Autostrada Tiranë-Durrës mbyllet më 4 Janar, si do devijohet trafiku Autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet në datën 4 janar, me ARRSH që sqaron se “paralizimi” i lëvizjes së automjeteve në
Autostrada pa asnjë makinë, pamje të rralla nga shteti që sundon diktatori Yong (VIDEO) Një njeri nga Singapori ka incizuar dhe bërë fotografi në Kore të Veriut, të cilat e shfaqin një anë tjetër të këtij ven
Nga janari nis ndërtimi i autostradës Shkup-Prishtinë në Maqedoni Projekti për autostradën Shkup-Blace me vlerë prej 110 milionë eurosh do të zbatohet në dy pjesë. Siç parashihet me
Autostrada "Arbën Xhaferri" pritet të hapet së shpejti Autostrada ‘Arbën Xhaferi’ së shpejti pritet që të lëshohet për qarkullim. Këtë e ka bërë të ditur Minisri i Infrastr
Aksident i frikshëm në autostradë, makina bëhet copë-copë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë- Durrës dhe nga pamjet duket se mund të ketë të
Alarm për bombë në Gazimestan, bllokohet autostrada Rruga në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në afërsi të Gazimestanit për disa orë është e bllokuar. Kjo
Kur Lekaj do ta gjobisë Bechtel Enkën? Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, nuk e ka përjashtuar mundësinë e shqiptimit të penalltisë ndaj konsorciumit turko
Nuk është shaka, traktori del në autostradë me shoferin e pazakontë Drejtuesit e mjeteve që po lëviznin në një autostradë në Britaninë e Madhe u detyruan të ndalojnë për pak kohë për t’u b
Tragjedi në autostradën Tiranë-Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Tiranë – Durrës. Një autobus ka përplasur për vdekje një këmbësor,
Mbyllet sot dhe nesër autostada Prishtinë-Shkup Sot dhe nesër (7 -8 dhjetor) qarkullimi rrugor do të ndërpritet në të dyja drejtimet, Kosovë-Maqedoni dhe anasjelltas.
Shkodrani me Audi "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës, si u ndalua nga policia (VIDEO) Policia rrugore e Tiranës ka zhvilluar sërish kontrolle gjatë natës së kaluar për drejtuesit e mjeteve që shkelin rregul
Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, makinat bëhen copash (VIDEO) Një aksident ka ndodhur paraditen e së mërkurës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet nga pamjet në aksident janë
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Policia gjithë natën në këmbë, çfarë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet me Radar në rrugën interurbane Tiranë-Durrës për parandalimin e aksidenteve d
598 milionë euro për autostradën Kërçovë-Ohër Autostrada Kërçovë – Ohër e gjatë 57 kilometra do të kushtojë 598 milionë euro. Qeveria sot e miratoi aneksin e tretë të
Edhe 178 milionë euro për autostradën Kërçovë – Ohër Autostrada Kërçovë – Ohër e gjatë 57 kilometra do të kushtojë 598 milionë euro. Qeveria sot e miratoi aneksin e tretë të