999 rezultate për

tost

Kështu duket ura më e lartë në Ballkan në autostradën "Arbwn Xhaferri" (FOTO LAJM) Ka mbetur edhe pak kohë deri në hapjen zyrtare për qarkullim të autostradës ‘Arbër Xhaferi’. Autostrada e cila lidh P
Protesta e opozitës, këto akse nacionale do të bllokohen nga protestuesit Ditën e sotme opozita ka paraljëmraur protesta të mëdha në të gjithë vendin. Por ndryshe nga herët e tjera ku protes
Anakonda gjigande bllokon autostradën, të gjithë dalin nga makinat (VIDEO) Dje, Italo Nascimento Fernandes dhe gruaja e tij ishin duke udhëtuar afër shtëpisë së tyre në Brazil kur vërejtën diçka
Në këtë datë hapet autostrada Prushtinë-Shkup Është caktuar data për inaugurimin e autostradës Prishtinë – Shkup. Kjo është bërë e ditur sot në mbledhjen e 99’të, të
Dy kolegët nuk përmbahen, seks në autostradë brenda makinës së shtetit (VIDEO) Në rrugën Pejë-Prishtinë një çift ka bërë seks, brenda një makine në pronësi të shtetit por që përdoret nga zyrtarët.
6 makina, aksident zinxhir në autostradën "Ibrahi Rugova" (FOTO LAJM) Një aksident zinxhir ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën "Ibrahim Rugova" duke përfshirë në të gjashtë makina.
Shpërthen në flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë Durrës. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në
Gazetarja e njohur përplas me makinë një person në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO & VIDEO) Pak minuta më parë një aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku një person është goditur nga një
Makina përplas një person dhe hedh në krahun tjetër të autostrdës Tiranë-Durrës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Lexues të Albeu.com, kanë sjellë
Superautostrada e çmendur Londër-New York Me këtë superautostradë tani mund të udhëtoni me makinë prej SHBA-së deri në Evropë. Rusia ka propozuar një superauto
Londër-New York, do bëhet e mundur të udhëtohet me makinë fal kësaj superautostrade Me këtë superautostradë tani mund të udhëtoni me veturë prej SHBA’së deri në Evropë. Rusia ka propozuar një superauto
Tjetër aksident në Kosovë, vetura e KFOR’it përmbyset në autostadrën Arbën Xhaferri Aksidenti i tretë me radhë ka ndodhur në autstradën Arbën Xhaferi, më saktësisht në fshatin Babushë të Lipjanit. Zëdh
Vjen një lajm i mirë për autostradën Tiranë-Elbasan, hapet për qarkullim një krah Autoriteti Rrugor shqiptar njofton se duke nisur nga data 14 mars do të hapet njëri krah i autostradës Tiranë – Elbasan.
Normalizohet komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë Nga NP “Rrugët e Maqedonisë” njoftojnë se komunikacioni në aksin rrugor nga Rafineria Milladinovci drejt Kumanovës është
Vjen zbulimi i rendësishëm tek fasulja për meshkujt Zbulohet arma efikase kundër andropauzës. Dhe sekreti qëndron tek fasulja, që ndoshta shumë shpejt mund ta quajmë me të
Merr flakë makina në autostradën Shkup-Kumanovë (VIDEO) Një autoveturë është përfshirë në mënyrë të papritur gjatë udhëtimit në autostradën Kumanovë-Shkup. Nuk dihen ende sh
Makina përplas për vdekje gruan në autostradë Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Rreth orës ‪19:40 në autostrad
Kamera kap momentin kur orteku i borës pushton autostradën (VIDEO) Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në autostradën e Kolorados të SHBA-së. Shoferët janë zënë në befasi nga orteku
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal (VIDEO) Një aksident ka nodhur pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ku siç shihet nga pamjet një makinë ka përfunduar j
Vidhet kablli i ndriçimit në autostradën Tiranë-Durrës Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se në autostradën Tirane – Durres, nga Rrethrrotullimi Shqiponja km 0+000 deri në