999 rezultate për

tost

Humnera ku u gjetën të vdekur dy të rinjtë sot në mëngjes (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni janë dy të rinjtë që humbën tragjikisht jetën në autostradën “Ibrahim Rugova” në or
Këta janë dy të rinjtë që vdiqën tragjikisht në autostradë (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi, 26 vjeçar dhe Gentrit Gallopeni, 20 vjeç janë dy personat që kanë ndërruar jetë si pasojë e rënies në nj
Prokuroria zbulon shkakun e vërtetë të aksidentit tragjik me dy të vdekur në Kosovë Dy të rinjë kanë humbur jetën pas një aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” në orët e para të mëngjesit. Bëhet f
Aksident i rëndë në Kosovë, dy persona humbin jetën në autostradën "Ibrahim Rugova" Me datë 29.06.2019 rreth orës 00:07 minuta përmes Qendrës Rajonale të Komunikimit , Policia është informuar se në autos
Mercedezi luksoz përfshihet nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Pak minuta më parë, një automjet tip mercedes është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Në videon e rr
U godit nga kamioni, krokodili 210 kg bllokon autostradën për disa orë (FOTO LAJM) Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
Breshër masiv në autostradën Prishtinë – Prizren, qindra makina ndalen në anë të rrugë (VIDEO) Automjetet që ishin duke qarkulluar në autostradën Prishtinë – Prizren, janë detyruar të ndalën në rrugë. Kjo ishte n
Krokodili sulmon makinën e Policisë (FOTO LAJM) Policia në Caddo Parish në Luiziana u përballen më një aligator gjigant. Ata u thirrën pasi zvarraniku u pa në mes të
Merr fund pritja e gjatë, hapet plotësisht rruga Tiranë-Elbasan Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka njoftuar se ditën e sotme është hapur plotësisht aksi rrugor Tiranë-Elbasan. ARSH bën
Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Përplasja u regjistrua në Maminas. Sipas
Rruga që nuk përfundoi kurrë! Shtyhet sërish afati i mbylljes së Tiranë-Elbasan Mesi i muajit maj ishte deklaruar si afati i fundit për përfundimin e ndërtimit të autostradës Tiranë-Elbasan, por punim
Deputetja seksi e Kosovës tregon makinën dhe bën sefte autostradën "Arbën Xhaferri" (FOTO LAJM) Tri ditë më parë në Han të Elezit është përuruar autostrada “Arbën Xhaferi”, punimet e së cilës kishin nisur në vitin 20
Ura më e lartë në Ballkan dhe punonjës të vdekur: Fakte intereresante për autostradën "Arbën Xhaferri" Punimet për ndërtimin e Autostradës “Arbën Xhaferi” e cila është lëshuar për qarkullim të mërkurën (29 maj 2019) kishin
Nga sot mund të udhëtoni në autostradën më moderne në Ballkan (FOTO LAJM) Është lëshuar për qarkullim autostrada “Arbën Xhaferi”, që lidh Prishtinën me Hanin e Elezit dhe më pas Maqedoninë e Ver
Zaev: Autostrada Arbër Xhaferi, motivim për ne “Autostrada Arbër Xhaferi paraqet motivim edhe për ne që të përshpejtojmë procedurën. Edhe ne së shpejtoi do të shpa
Sot përurohet autostrada që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të autostradës "Arbën Xhaferi", që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut. Ceremo
Kamionët e Veselinoviçit ndërtuan "Autostradën Patriotike" Sipas raportit të Iniciativës Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, nga aktivite
Aksident i rëndë në autostradën "Arbën Xhaferi", ka të vdekur Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në autostradën “Arbër Xhaferi”, ku dy vetura dhe një kamionetë janë përplasur me n
Aksident fatal në autostradën Tiranë – Durrës, ka të vdekur Aksident fatal në autostradën Tiranë – Durrës. Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e kësaj ngjarje të rëndë. N
Zaev merr pjesë në hapjen e autostradës në Serbi Kryeministri Zoran Zaev, me ftesë të presidentit serb Aleksandar Vuçiç, mori pjesë në ceremoninë e hapjes së autostradës