999 rezultate për

torinos

Napoli kryen një tjetër super blerje Skuadra e Napolit sot pritet të zyrtarizoj blerjen më të re nga klubi i Torinos. Bëhet fjalë për mbrojtësin Nikola Maksi
Arlind Ajeti dëmtohet gjatë stërvitjes Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjeve me Torinon. Torino njofton se kos
Tifozja shqiptare fejohet me futbollistin e Torinos (FOTO LAJM) Tifozja shqiptare Irid Oxa e cila gjatë Kampionatit Europian "pushtoi" faqet e para të medieve ndërkombëtare tashmë ësht
Torino zyrtarizon Arlind Ajetin Klubi i Torinos ka zyrtarizuar marrëveshjen me Arlind Ajetin, qëndërmbrojtësin e kombëtares shqiptare, i cili spikati në
Zbardhen detajet e kontratës, ja sa do të përfitojë Ajeti te Torino Arlind Ajeti ka bërë prezantimin zyrtar tek skuadra e Torinos. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare pasi kaloi me sukses tes
Prapaskena/ Mediat italiane: De Biasi e transferoi Ajetin te Torino Arlind Ajeti nga sezoni i ardhshëm do të jetë lojtar i Torinos, por mediat italiane kanë zbardhur dhe detajet e transfer
Sherr në autobusin e Kamzës / Polici - fatorinos: Ti derdh trutë në erë o majmun (VIDEO) Një sherr ka ndodhur brenda autobusit të Kamzës mes një burri i cili raportohet se është polic civil dhe fatorinos. N
Juve "poker" në derbin ndaj Torinos, Buffon rekordmen (VIDEO) Juventus shfaqet i frikshëm në kampionat pas eliminimit pa fat ndaj Bayernit të mërkurën. Bardhezinjtë dominojnë në derb
Ideja gjeniale e Torinos, shpëton krizën me femra në stadium Torino po kalon një ndër momentet më të vështira të sezonit, , ndaj dhe fansat kanë humbur durimin, duke kërkuar shkark
Milani fiton me vështirësi kundër Torinos (VIDEO) Milani pas barazimit me Napolin 1:1 ka arritur të fitojë me skuadrën e Torinos në “San Siro” duke rrëmbyer tre pikë që e
Bashkia e Tiranës merr ndihmën e Torinos për zhvillimin e qytetit Nga sot Bashkia e Tiranës është anëtare e Autoriteteve Metropolitane të Europës dhe do të marrë ndihmën e Bashkisë së To
Fiorentina rigjen fitoren ndaj Torinos (VIDEO) Fiorentina nuk ka gabuar në ndeshjen e radhës në shtëpi pas dy humbjesh ndaj një skuadre aspak për t'u nënvlerësuar si T
Alessandria - Milan në "Olimpico" të Torinos Befasia më e këndshme e këtij sezoni në Kupës e Italisë, skuadra e Ligës së tretë Alessandria, ka vendosur që ndeshjen n
Zyrtare: Immobile huazohet te Torino Ciro Immobile, sulmuesi italian ka kompletuar transferimin e tij te Torino në formë huazimi me opsionin për blerje nga S
Interi është cinik edhe ndaj Torinos (VIDEO) Inter nuk di të ndalet në kampionat. Zikaltrit janë sërish cinik edhe në fushën e Torinos, duke marrë një tjetër sukses
Juventus kërkon të ringrihet në Derbin e Torinos (FOTO LAJM) Në orën 18:00 në "Juventus Stadium" do të luhet derbi mes Juventusit dhe Torinos. të dyja skuadrat vijnë në fakt në mome
Milani dështon kundër Torinos (VIDEO) Milan nuk ka arritur të marrë më tepër se një barazim 1-1 përballë Torinos në fushë kundërshtare. Pjesa e parë e taki
Alarm te Milani, Balotelli mungon edhe ndaj Torinos Mario Balotelli ka shmanur një tjetër ditë stërvitje në shtëpinë e Milanit. Sulmuesi i kuqezinjve me shumë mundësi nuk d
Inter-Fiorentina, ndeshja e së vërtetës (FORMACIONET) Sonte në mbrëmje do të jetë një provë e vërtetë për Interin për të demostruar se e meriton vendin e parë. përballë do të
Presidenti i Torinos: Jam penduar që largova De Biasin Presidenti i Torinos, Urbano Cairo rrëfehet në një intervistë për të përditshmen Tuttosport, ku analizon ecurinë e tij n