999 rezultate për

torinos

Napoli i frikshëm, "shuplakë" Torinos dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Napoli shkatërron Torinon në transfertën e radhës në Seria A duke iu ngjitur përkohësisht në vendin e dytë në pritje të
Tifozja seksi rrëfen lidhjen me lojtarin e Torinos: Më kënaq me udhëtime! (FOTO ) Tifozja seksi Irid Oxa me bukurinë dhe sharmin e saj i bëri të gjithë të flisnin gjatë “Euro 2016” pas përhapjes së foto
Detyruan 18 vjeçaren nga Moldavia të prostituonte, dënohet çifti shqiptar Një burrë dhe një grua shqiptare kanë detyruar një një 18 vjeçare nga Moldavia që të prostituonte të rrugët e Torinos.
Barcelona futet në garë për bomberin e Torinos Andrea Belotti do të jetë një ndër futbollistët më të përfolur në merkato. Sulmuesi që po shkëlqen me Torinon në Serinë
Strakosha titullar në fitoren ndaj Torinos, ja nota që mori Thomas Strakosha ishte sërish titullar mbrëmjen e sotme në fitoren që Lazio arriti të marrë në shtëpi ndaj Torinos me sh
Lajme të këqija nga Ajeti, Mihajlovic: Është në dyshim ndaj Romës Arlind Ajeti në dyshim për sfidën e “Olimpicos” kundër Romës. Mbrojtësi kuqezi që është aktivizuar titullar në dy ndeshj
Bayerni 100 milionë euro për bomberin e Torinos Verën e ardhshme, Bayern i Carlo Ancelotti-t, mund të bëjë ‘shopping’ në “Serie A”. Siç shkruan gazeta italiane “La S
United 100 milionë euro për bomberin e Seria A Andrea Belotti ka përfunduar në listën e Jose Mourinhos për sezonin e ardhshëm. Paraqitjet e shkëlqyera të sulmuesit të
E pabesueshme, sa herë shënon Ajeti realizon dhe autogol (VIDEO) Arlind Ajeti ishte protagonist dje në fitoren 5-3 të Torinos ndaj pescarës, por mbrojtësi shqiptar shënoi në të dyja por
Serbi Mihajlovic mbron Ajetin pas autogolit: Jam i kënaqur (VIDEO) Pas fitores spektakolare të Torinos dje 5-3 ndaj Pescarës, ku protagonistë u më dhe Ajeti me një gol dhe një autogol, tr
Gol dhe superautogol, Ajeti bën gjithçka në fitoren ndaj Memushajt Torino dhe Peskara kanë dhuruar një superndeshje gjatë ditës së sotme në Serinë A teksa mes tyre u shënuan plot 8 gola.
Reali 100 milionë euro për bomberin e Seria A Andrea Belotti mund të transferohet në Spanjë. Sipas së përditshmes italiane, “La Gazzetta dello Sport”, Real Madrid dës
Hart thumbon Ajetin: Goli më komik që kam parë (VIDEO) Debutimi në Serinë A i Arlind Ajetit me fanellën e Torinos u shoqërua me një gabim nga mbrojtësi kuqezi. Mbrojtësi shqip
Ajeti vendos të sfidojë trajnerin serb të Torinos (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti do të vazhdojë të qëndrojë te skuadra e Torinos duke sfiduar trajnerin Mi
Napoli i pamëshirshëm ndaj Torinos, Mertens "poker" golash (VIDEO) Napoli ka rigjetur formën mjaft të mirë dhe vazhdimësinë në kampionat, teksa ka marrë një tjetër fitore ndaj Torinos në
Juve shkatërron Torinon, super Higuain dopietë (VIDEO) Juventus nuk ka ndërmend të ndalet në Serinë A. Bardhezinjtë fitojnë derbin 3-1 ndaj Torinos falë sulmuesit të tyre krye
Pak orë para derbit të Torinos vendoset një rekord Në prag të derbit të Torinos, që do të luhet sot në orën 15:00, “klubi granata” ka publikuar disa shifra që shënojnë një
Torino e lë në stol, dy ekipe në garë për Ajetin Crotone futet në garë së bashku me Pescarën për të siguruar shërbimet e mbrojtësit shqiptar të Torinos, Arlind Ajeti. Si
De Boer: Jam i lumtur me Interin Fitorja ndaj Torinos e ka gëzuar tej mase trajnerin Frank de Boer, i cili po kalonte momente të vështira në Serine A.
Ajeti afër rikthimit ne Torino Futbollisti i përfaqësueses shqiptare, i cili mungon prej më shumë se një muaji nga fushat e lojës pas një dëmtimi të dy