999 rezultate për

torinos

Juventus fiton derbin ndaj Torinos (VIDEO) Juventusi shënoi një fitore të lehtë në derbin ndaj Torinos me rezultat 4-0 në Serie A. Në këtë takim Paulo Dybala sh
Saga Milan - Belotti vazhdon, rososonerët gati për aksionin e minutave të fundit Milan akomapo vazhdon të interesohet ëpr numrin 9 të Torinos, Belottin. Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mira
Drridhet Juventus, Barcelona gati për tu nisur drejt Torinos Barcelona do të duhet të kërkojë për një zëvendësuar Neymarin. Me një mega buxhet në duar katalanasit po trembin çdo
Presidenti i Torinos i kujton diçka Milanit dhe Belottit Sulmuesi i Torinos qëndron pas spekullimeve të Milanit. "Nuk ka pasur kontakt me Milanin", përsëriti pronari i Torino
Conte kontakton Torinon, merr shpjegime për Belottin Chelsea vazhdon kërkimin e tyre për të gjetur një zëvendësim afatgjatë për Diego Costa, teksa Belotti mbetet një objekti
Mourinho i fiksuar pas Belottit, bën ofertën e radhës Andrea Belotti po mendon për të ardhmen e tij edhe pse tani është me pushime. Sulmuesi i Torinos ndodhet në Ibiza së bas
Ndalohet në doganë tutori i shpallur në kërkim për prostitucion Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë kufitare të Muriqanit, Shkodër. Mbrëmje
Manchesteri niset drejt Torinos për Bellottin, pasi Morata po vonohet Murinho kërkon zëvendësuesin e Ibrahimoviçit. Alvaro Morata është i preferuari i tij por madrilenët po i hakmarren p
Napoli i frikshëm, "shuplakë" Torinos dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Napoli shkatërron Torinon në transfertën e radhës në Seria A duke iu ngjitur përkohësisht në vendin e dytë në pritje të
Tifozja seksi rrëfen lidhjen me lojtarin e Torinos: Më kënaq me udhëtime! (FOTO ) Tifozja seksi Irid Oxa me bukurinë dhe sharmin e saj i bëri të gjithë të flisnin gjatë “Euro 2016” pas përhapjes së foto
Detyruan 18 vjeçaren nga Moldavia të prostituonte, dënohet çifti shqiptar Një burrë dhe një grua shqiptare kanë detyruar një një 18 vjeçare nga Moldavia që të prostituonte të rrugët e Torinos.
Barcelona futet në garë për bomberin e Torinos Andrea Belotti do të jetë një ndër futbollistët më të përfolur në merkato. Sulmuesi që po shkëlqen me Torinon në Serinë
Strakosha titullar në fitoren ndaj Torinos, ja nota që mori Thomas Strakosha ishte sërish titullar mbrëmjen e sotme në fitoren që Lazio arriti të marrë në shtëpi ndaj Torinos me sh
Lajme të këqija nga Ajeti, Mihajlovic: Është në dyshim ndaj Romës Arlind Ajeti në dyshim për sfidën e “Olimpicos” kundër Romës. Mbrojtësi kuqezi që është aktivizuar titullar në dy ndeshj
Bayerni 100 milionë euro për bomberin e Torinos Verën e ardhshme, Bayern i Carlo Ancelotti-t, mund të bëjë ‘shopping’ në “Serie A”. Siç shkruan gazeta italiane “La S
United 100 milionë euro për bomberin e Seria A Andrea Belotti ka përfunduar në listën e Jose Mourinhos për sezonin e ardhshëm. Paraqitjet e shkëlqyera të sulmuesit të
E pabesueshme, sa herë shënon Ajeti realizon dhe autogol (VIDEO) Arlind Ajeti ishte protagonist dje në fitoren 5-3 të Torinos ndaj pescarës, por mbrojtësi shqiptar shënoi në të dyja por
Serbi Mihajlovic mbron Ajetin pas autogolit: Jam i kënaqur (VIDEO) Pas fitores spektakolare të Torinos dje 5-3 ndaj Pescarës, ku protagonistë u më dhe Ajeti me një gol dhe një autogol, tr
Gol dhe superautogol, Ajeti bën gjithçka në fitoren ndaj Memushajt Torino dhe Peskara kanë dhuruar një superndeshje gjatë ditës së sotme në Serinë A teksa mes tyre u shënuan plot 8 gola.
Reali 100 milionë euro për bomberin e Seria A Andrea Belotti mund të transferohet në Spanjë. Sipas së përditshmes italiane, “La Gazzetta dello Sport”, Real Madrid dës