999 rezultate për

torinos

Super Milan, ja del përballë Torinos në "San Siro" (VIDEO) Milani ka lënë pas humbjen ndaj Interit dhe është rikthyer te fitorja në Serinë A. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-0 Tori
Milani pa Calhanoglu sot përballë Torinos Milani do të zhvillojë sonte ndeshjen e javës së 24 të Serie A përballë Torinos. Jashtë skuadrës për këtë sfidë mbeti
Torino shkarkon Mazzarin, në stol ulet një 43 vjeçar Pas disa rezultateve tepër zhgënjyese, Torino ka vendosur të shkarkojë trajnerin, Walter Mazzari. Humbja e fundit 4-0
Zhbllokohet sfida, Milan në epërsi ndaj Torinos (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Torinos që në minutën e 10. Është Jack Bonaventura i cili tundi rrjetën duke shfrytë
Bryant ishte tifoz i Milanit, kuqezinjtë merr vendim për ndeshjen kundër Torinos Milan do të zbresë në fushë me shirit të zi në ndeshjen kundër Torinos në Coppa Italia. "Rossonerët" do ta përkujtojë
Atalanta regjistron fitoren më të thellë në histori duke i shkaktuar Torinos humbjen më të thellë në shtëpi (VIDEO) Atalanta është treguar sonte e pa mëshirshme ndaj Torinos, duke e mposhtur me rezultat 0-7. Ndeshja e zhvilluar në Se
Roma synon yllin e Torinos si zëvëndësues të Zaniolos Dëmtimi i sulmuesit, Nicolo Zaniolo ka bërë që drejtuesit e Romës të futen në merkato për të gjetur një zëvendësues të l
Lajme të mira për yllin e Kosovës, bëhet portier i dytë i Torinos Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani, nga 2 shtatori i këtij viti është transferuar te skuadra italiane, Torino. Gardiani
"Sirigu, bëj një foto me mua", portieri i Torinos pranon, por mbulo stemën e Juventus Një foto, kur flitet për futbollistët, nuk i mohoet askujt, por me kushte të përcaktuara. Di dicka për këtë një tifoze e
"Torino e Madhe" Kapelani Don Tancredi Ricca është tashmë atje duke u sjellë midis mbetjeve të mjera të trupave njerëzorë, të shpërndarë
Interi zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Interi ja ka dalë të zhbllojë ndeshjen përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit. Për 'zikaltërit' ka shënuar M
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez Juventusi do të bëjë lëvizje në merkato dhe nga bardhezinjtë pritet që në janar të largohet sulmuesi Mario Mandzukic. Kr
Formacionet zyrtare të derbit: Torino-Juventus, Sarri surprizon Juventusi luan sfidën e javës së 11-të në Seria A, në derbin e zjarrtë ndaj Torinos. Ekipi i Sarrit e luan në stadi
Tifozët e Torinos kërkojnë shkarkimin e Mazzarrit, "shkak" bëhet Chiellini Torino nuk fiton që prej 29 shtatorit kur mposhtte Milanin me përmbysje dhe përveç rezultateve negative, trajneri Walter
Pjanic me këtë foto qetëson tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Miralem Pjanic qetëson Maurizio Sarrin dhe tifozët e Juventusit. Me një foto të postuar në story në profilin e tij në
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Milani i përgjumur, Torinos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka (VIDEO) Milani ka lëshuar pikët nga duart, duke humbur 2-1 në udhëtim te Torino. Pas humbjes 2-0 në derbi nga Interi, Milani
Milani zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Torinos. Një penallti e fituar nga Leao në minutën e 17’ kthehet në