torinos

Lazio e Strakoshës, e mbyll pjesën e parë në disavantazh ndaj Torinos (VIDEO) Lazio e Thomas Strakoshës, e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh ndaj Torinos, teksa për Beloti ka mposhtur Strakosh
Sërish dhunë mes tifozërive në Itali, Salvini reagon ashpër Nuk kanë të ndalur incidentet mes tifozërive në Itali, teksa incidenti i sotëm është regjistruar në një autogrill, në pe
Cristiano Ronaldo kalon Krishtlindjet në spitalin e Torinos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do ti kalojnë një pjesë të Krishtlindjev
Allegri shopping me të dashurën në rrugët e Torinos (FOTO LAJM) Cdo gjë po shkon si duhet për trajnerin e Juventusin, pas razultateve fantistike me skuadrën gjen kohën për të kaluar di
Ronaldo i jep fitoren Juventusit në derbi kundër Torinos (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në derbi kundër Torinos me rezultatin minimal 0-1. Golin e fitores
Cristiano Ronaldo shënon golin e parë në derbin e Torinos (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Torinos në "Olimpico Grande Torino". Ai që ka shënuar është Cristiano Ronaldo në
CR7: Torino dhe Inter? Juventusi refuzon të humbasë ndaj tyre Juventusi do të luajë të shtunën në mbrëmje në derbin e qytetit ndaj Torinos. Për Cristiano Ronaldon ky është derbi parë
Juventus merr një lajm fantastik para derbit ndaj Torinos Med'hi Benatia është kthyer në stërvitje sot me Juventusin, por lëndimi në gju i Cuadrados pritet që të rishikohet edhe
Cancelo dhe Cuadrado, në dyshim për derbin ndaj Torinos Juventusi humbi mbrëmë në ndeshjen ndaj Young Boys për ligën e kampioneve. Përvec humbes e cila nuk i rrezikoi gjë j
Lajme të mira për Milanin, Higuain në fushë ndaj Torinos Lajme të mira nga seanca e djeshme stërvitore e Milanit. Përveç tashmë të rikthyerit Conti, në grup është stërvitur edhe
Insigne i papërmbajtshëm, tjetër gol kundër Torinos (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje të mrekullueshme kundër Torinës, ndehsje kjo e vlefshme per Serie A. Edhe pse kanë pësu
Napoli realizon dy gola shumë të shpejtë kundër Torinos (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Torinos. Goli ka ardhur në minuttën e 20' nga Simone Verdi pas një asistimi të m
Me qerosin në krye, Interi zhgënjen sërish tifozët pas dramës ndaj Torinos Pas dy përballjeve të para zhgënjyese, specialistët e futbollit se Interi e ka të vështirë të fitojë Seria A. Kështu,
KOMENT / Kryeministri i shtetit më të varfër në Europë takon futbollistin më të pasur! nga Albeu.com - Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar me charter dje drejt Torinos për të ndjekur ndeshjen
Shënon blerja e bujshme, Inter dyfishon rezultatin (VIDEO) Inter ka dyfishuar rezultatin kundër Torinos, në minutën e 32-të me anë të Stefan De Vrij. Mbrojtësi holandez dërgoi
Spalletti "karikon" skuadrën kundër Torinos Inter do të përballet ditën e sotme me Torinon në orën 19:30 ku do të kërkojë të kthej faqen që nga humbja kundër Sassuo
Me charter drejt Torinos, këshilltari i Ramës: Është e vërtetë Kryeministri Edi Rama e ka treguar gjithmonë se është një ndër fansat më të mëdhenj të skuadrës italiane Juventus. D
Entuziazëm zikaltër, Nainggolan rikuperohet dhe luan ndeshjen brenda familjes Radja Nainggolan mund të quhet tashmë i rikuperuar dhe një alternativë më shumë për Luciano Spallettin, duke filluar q
Torino transferon sulmuesin shqiptar Klubi i Torinos pothuajse e ka mbyllur marrëveshjen për futbollistin shqiptar. Siç raporton “TuttoMercatoWeb”, presid
"UFO" në qiellin e Torinos, dy gjuajtës italianë ngrihen urgjent në ajër Dz avionë gjuajtës italian janë ngritur urgjentisht në ajër Torino gjatë ditës së djeshme pas njoftimit se disa banorë k