999 rezultate për

torinos

Tjetër lojtar me koronavirus te Torino Skuadra e Torinos ka lajmëruar tifozët e saj së në testet e bëra sot për Covid-19, një futbollist i skuadrës së parë ka
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Thyen karantinën, yjet e Juventusit në Prokurori Respektimi i urdhrave për izolim është kthyer në telashin kryesor të klubeve italiane, pasi shumë lojtarë e kanë të vësh
Çfarë po ndodh me Juventus-Napoli? Bardhezinjtë marin në tavolinë fitoren 3-0 (VIDEO) Sfida e madhe e Juventus-Napoli nuk do të luhet. Këmbëngulja edrejtuesve napolitanë për të mos udhëtuar drejt Torino
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për
Nuk udhëtoi në Torino, Napolit zgjodhi vetë? Duket se Napoli ka zgjedhur vet të mos udhëtojë drejt Torinos. Napoli ka marrë vëmendjen më të madhe sonte në futboll
Pas testimit të dytë konfirmohen 14 raste me koronavirus te Genoa Raundi i dytë i testimit ka konfirmuar 14 rastet pozitive të koronavirusit te Genoa, të cilët presin vendimin e Serie A
Morata niset drejt Torinos (VIDEO) Nuk ka më dyshime, Alavaro Morata do të rikthehet te Juventusi. Sulmuesi spanjoll është përshëndetur me ekipin Atleti
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
ZYRTARE/ Mërgim Vojvoda firmos me Torinon shte thjesht një formalitet, por tani është zyrtare: Mërgim Vojvoda është një lojtar më i ri i Torinos. Mbrojtësi koso
Milani i shet mbrojtësin Torinos Giampaolo i bën një nder tjetër Milanit, pasi vecç gjetjes së ekipit i merr edhe një nga lojtarët që zor se do të gjente
Hysaj drejt Torinos, nuk rinovon me Napolin Elseid Hysaj duket se ka rilindur te Napoli pas periudhës së errët që kaloi nën drejtimin e Ancelottit. Me emërimin e Ga
Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazio fiton ndaj Torinos dhe kërcënon Juven me 1 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore shumë të vështirë ndaj Torinos në transfertë. Ekipi lacial fitoi 1-2 me përmbysje rezultati,
Ka sërish gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Torinos. Bardhekaltërit kanë barazuar me Immobile në minutën e 48. /a
Mbyllet në barazim ndeshja e parë e Serie A mes Torinos dhe Parmës Rikthehet pas më shumë se tre muajsh Seria A me ndeshjet e prapambetura që i përkasin javës së 25-të. Andrea Belotti