E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

topless

Delevingne topless vetëm për Dior Cara Delevingne është një nga modelet më të mira të pasarelave! Ajo madje u përball me disa kritika në tetor kur u zg
Sara Kapo del topless rrugëve të Tiranës (FOTO&VIDEO) Vajza e aktores së njohur Ema Andrea, Sara Kapo, është përfolur shpesh për gjestet e saja provokuese. Por ndërsa ka t
Rita Ora e “lëshon dorën” fare, publikon foto topless (FOTO LAJM) Viti 2017-të ishte një nga vitet më të suksesshme të Rita Orës, pas rikthimit në skenën muzikore e jo vetëm. E për t
Zhvishet Iris Shala, pozon topless (FOTO LAJM) Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja. Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që kar
Iva Aliko vjen me poza topless për festa (FOTO LAJM) Ajo është bërë e njohur më së shumti falë deklaratave të saj publike për një lidhje dashurie me një deputet të Kosovës p
Flaka Krelani shfaqet topless (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një nga zërat më të fuqishëm shqiptar. Ajo jo vetëm për talentin, por shpesh komentohet dhe për d
Dhurata Lipovica vjen me një pozë topless (FOTO LAJM) Dhurata Lipovica është një ndër modelet më të bukura shqiptare. Kohë pas kohe bukuroshja sjell edhe fotografi të ndry
Edhe Oriola Marashi topless! Pjesëtarja e OTR 'çmend' rrjetin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga vajzat më të njohura në modeling si dhe se fundmi do të njihet si këngëtare pasi ajo tashmë
Aurela Hoxha paralajmëron projektin me imazhe ‘topless’ (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur seksi qenë pjesëmarrëse e shumë eventeve të ndryshme anembanë globit. Dhe shumë fotogr
Modelja shqiptare poston foto topless (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga modelet më të bukura dhe që momentalisht po bëj shumë bujë në fushën e modës. Oriola Mar
U kritikua për foton “topless” në plazh, reagon këngëtarja shqiptare (FOTO) Një foto e publikuar në rrjetet sociale nga këngëtarja Olta Boka në të cilën ajo dukej se mbulonte pjesën e sipërme me n
Aktivistja topless ndërpret konferencën e Le Pen në Francë (VIDEO) Konferenca për shtyp e kandidates për presidente e Francës Marinë Le Pen në Paris ka nisur me një incident. Një prote
Ganiu fejohet ndërsa Bleona del nudo Nuk është hera e parë që Bleona provokon me foto topless, por duket se ato janë servirur për mediat nga vetë ajo për të
Studentet angleze foto të tjera "topless" për bamirësi (FOTO LAJM) Studentet e Universitetit të Birmingham-it vijojnë te zhvillojnë aktivitete sportive për bamirësi. Ata hoqën veshjet spo
Instagrami i fshin foton topless ikonës Naomi Cambell Instagrami i ka fshirë foton topless bukuroshes Naomi Cambell, duke i klasifikuar si imazhe të papërshtatshme. Ikona
Era Istrefi provokon topless (FOTO LAJM) Era Istrefi nuk ka të ndalur me zhveshjet e saj. Ndërsa ende nuk ka lajmëruar për të sjellë një projekt të ri, ajo mban
Motra e Kim Kardashian pozon topless (FOTO LAJM) Një ndër pjestaret e familjes Kardashian po korr një sukses të jashtëzakondshëm në fushën e modelimit. I referohemi
Vildane Zeneli del topless, bum komentesh (FOTO LAJM) Ajo nuk ka të ndalur, e ndërsa fotot e saj të fundit të postuara në Instagram e kanë kaluar kufirin e imagjinatës së shf
Kim Kardashian shokon sërish, del topless për ditëlindjen e mikut të saj (FOTO LAJM) Për të uruar mikun e saj për 40 vjetor, Kim Kardashian ka postuar një foto topless. 33 vjeçarja edhe këtë herë nuk k
Heidi Klum nuk ka turp të zhvishet, ja kush i qëndron pranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur gjermane Heidi Klum, ka postuar një foto në Instagram ku është topless, ndërsa miku i saj Zac Posen, i