999 rezultate për

topit

Atletico Madrid në finale me 25 për qind të zotërimit të topit Në futboll të zotërosh topin dhe ta kesh ndeshjen nën kontroll jo gjithmonë të sjell sukses. Këtë gjë e tregoi Atletico
Veliaj i jep Topit zyrat e PD Bamir Topi do t’i ketë zyrat e reja te ish-selia e Partisë Demokratike, që dikur ishte edhe e tij. Bashkia e Tiranës që
Acer prezanton laptopin e ri Chromebook 14 (FOTO LAJM) Acer së fundmi ka sjellë në treg modelin më të ri të laptopit. Acer Chromebook 14 ka një ekran 14 inç IPS, disa modele
Super Balaj, shënon që në prekjen e parë të topit (VIDEO) Bekim Balaj nuk di të ndalet në Kroaci. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare u bë sërish protagonist në fitoren 4-0 që Rijek
Spektakël nga Juan Mata (VIDEO) Mesfushori i Manchester United dhe Spanjes, Juan Mata, tregon aftësitë e tij te jashtëzakonshme në perdorimin e topit.
Rama i shpëton vezës, por jo topit të letrës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama u vu sot në shënjestër nga ana e deputetëve opozitarë të cilët i gjuajtën me letra dhe me vezë.
Ftesa e PD-së për partinë e Topit, ja ç'thotë ish-presidenti Partia Demokratike përmes Sekretarit të saj të Përgjithshëm Arben Ristani ftoi disa kohë më parë FRD-në e Bamir Topit dh
Shehu: Afrimi i Topit në PD është jashtë realitetit politik Për Tritan Shehun, afrimi i Bamir Topit në Partinë Demokratike do të ishte jashtë realitetit politik. Ish kryetari i Par
Ja 5 skuadrat që e mbajnë më shumë topin Zotërimi i topit është kthyer në një modë sezonet e fundit. Bayerni është skadra që zotëron lojën më mirë se çdo skuadër
Prapaskena/ Ja pse u la në stol Pogba ndaj Udinezes Pol Pogba deri më tani në këtë sezon kishte munguar vetëm në ndeshjen ndaj Lazios dhe nuk kishte qëndruar në asnjë taki
Ja çfarë i tha Pogba Messit në ceremoninë e "Topit të Artë" Paul Pogba ka kohë që kërkohet nga Barcelona, Real Madrid, PSG e shumë klube të tjera, por duket se 22 vjeçari francez d
7 fituesit e "Topit të Artë" që u bënë trajner" (FOTO LAJM) Zinedine Zidane është në grupin e rrallë të futbollistëve “të përzgjedhur” që kanë fituar “Topin e Artë” dhe më pas e ka
5 fituesit më të diskutuar të "Topit të Artë" (FOTO LAJM) "Topi i Artë" ka ngjallur gjithmonë diskutime të shumta në pas dhënies së çmimit. Prej disa vitesh rivaliteti i madh du
Wenger: Jam kundër "Topit të Artë", por ja kush e fiton sot Lionel Messi është shumë pranë fitimit të "Topin e Artë" për të pestën herë në karrierë, pasi shihet si favoriti kryesor
Kjo është axhenda e sotme e Lionel Messit Kjo e hene mund te jete nje dite e madhe per Lionel Messin. Ylli argjentinas i Barcelones eshte favoriti kryesor per fit
FIFA zbulon para kohe fituesin e "Topit të Artë" (FOTO) FIFA e ka zbuluar fituesin e ‘Topit të Artë për vitin 2015. Në faqen zyrtare të shtëpisë më të madhe të futbollit në bot
10 kandidatët për "Topin e Artë të Afrikës" (FOTO LAJM) Një ndër trofetë më të rëndësishëm për lojtarët afrikanë është edhe trofeu i "Topit të Artë të Afrikës" që jepet çdo vit
Albana Osmani sfidon De Biasin (VIDEO) Prezantuesja e emisionit investigativ çdo të premte, "Fiks fare" në Top Channel, Albana Osmani, ka tentuar që të tregojë
Formacioni me yjet e lënë jashtë listës së "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Shtypi spanjoll ka publikuar një listë prej 59 emrave të futbollistëve, që kanë hyrë në garë për Topin e Artë, për vitin
Kaka: Messi dhe Ronaldo nga një tjetër planet, unë ... Kaka u ka thurur lavde Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos duke thënë me shaka se ai është i fundit fitues i Topit të A